Wierzbownica drobnokwiatowa herbata – opinie o ziole na prostatę

Od jakiegoś czasu zmagam się z problemem. Dość męskim i typowym dla mojego wieku. Tym problemem jest prostata. Gdzieś usłyszałem, żeby wypróbować produktu, taką herbatę, która rzekomo miała mi pomóc. Tym niby środkiem zaradczym miała być: herbata z ziela Wierzbownicy Drobnokwiatowej firmy Dary Natury. Na początku kuracji było w porządku. Jednak późniejsze etapy koniecznie musisz poznać nim kupisz ten preparat!

Herbata z wierzbownicy drobnokwiatowej – opinie powstały chyba 100 lat temu

Piłem herbatę zgodnie z zaleceniami: 1 saszetkę zalewałem wrzątkiem, zaparzałem przez 10 minut i tak piłem dwa razy na dzień -codziennie przez 2 tygodnie.

  • Pierwszy tydzień był całkiem znośmy. Zauważyłem poprawę, nie odczuwałem bólu przy oddawaniu moczu jaki czułem wcześniej. Sądziłem, że wynalazłem złoto i że z taką herbatką już nigdy się nie rozstanę, bo jej działanie jest dla mnie na wagę złota. Byłem szczęśliwy, ale niestety taki nie pozostałem na długo.
  • W drugim tygodniu wszystko się odmieniło. W prawdzie nadal nie odczuwałem bólu przy oddawaniu moczu, ale narastające działania niepożądane zmusiły mnie, by przerwać kurację.

Herbata z tego zioła spowodowała u mnie skutki uboczne!

Nie wiedziałem co się działo. Przecież wcześniej było w porządku, stosowałem wszystko według zaleceń. To nie dawało mi spokoju. Zacząłem analizować skład i jakie mogą być skutki uboczne stosowania herbaty z ziela Wierzbownicy Drobnokwiatowej firmy Dary Natury. Jak się okazało wszystko się zgadzało. Takie same schorzenia dopadły i mnie. W pracy przy biurku nie mogłem usiedzieć dłużej niż 30 minut, ponieważ potrzeba oddawania moczu była tak wielka, że nie sposób było wytrzymać. Jednym słowem byłem uzależniony od toalety i nigdzie nie czułem się swobodnie, gdy w pobliżu nie było ubikacji. Po jakimś czasie doszły również uciążliwe biegunki.

W tym momencie powiedziałem stop i zrezygnowałem z dalszego stosowania ich produktu. Jednak moja prostata nie dawała mi spokoju. Szukałem czegoś co mi pomoże.

Nie poddałam się i herbatę postanowiłem zamienić na kapsułki! I to mnie uratowało!

Byłem wytrwały i znalazłem w Internecie produkt o nazwie Prostolan. Zaciekawił mnie i postanowiłem go wypróbować. Poczytałem jeszcze nieco o nim a następnie zamówiłem. Przeczytałem ulotkę dołączoną do niego i zapowiadał się obiecująco. Miałem nadzieję, że tym razem się nie zawiodę.

  • Po tygodniu nie było jakiejś większej różnicy, jaka była po stosowaniu wcześniejszego produktu, ale nie chciałem rezygnować i dać mu szansę. Tym bardziej, że moje opakowanie liczyło 100 tabletek.
  • Po dwóch tygodniach dostrzegłem pewne pozytywne zmiany, obawiałem się ich ze względu na wcześniejsze doświadczenia.
  • Jednak na trzeci tydzień było coraz lepiej.
  • W czwartym tygodniu czułem się jak w latach pierwszej młodości. Ból znikną, obrzęk zmniejszył się, byłem szczęśliwy, że odkryłem taką rewolucję.
  • Po dwóch miesiącach stosowania skończyło mi się opakowanie. Bez wahania zamówiłem następne, zważając na wszystkie działania pożądane a zero skutków ubocznych.

Czy polecę komuś Prostolan? Każdemu!

Teraz pracowałem swoim dawnym trybem a moje wizyty w toalecie, były bardzo okrojone. Wyrzuciłem do śmieci herbatę z ziela Wierzbownicy Drobnokwiatowej firmy Dary Natury a na jej miejsce zawitał Prostolan. Teraz kiedy znajomi i koledzy z pracy pytają mnie: co takiego stało się w moim życiu, że tak diametralnie zmieniło się moje zachowanie i samopoczucie ? Odpowiadam zawsze tak samo bez zastanowienia: zacząłem stosować Prostolan. A wszystkim, którzy pytają mnie o opinie na temat herbaty z ziela Wierzbownicy Drobnokwiatowej firmy Dary Natury stanowczo odradzam.