Tabletki Sterko – opinie po całym opakowaniu

Zawsze wydawało mi się, że problemy z prostatą dotyczą tylko emerytów i staruszków, dlatego nawet do głowy mi nie przyszło, że pierwszy objaw – ból przy oddawaniu moczu – może świadczyć o tym, że i mnie to spotkało. Początkowo ból nie był zbyt silny, myślałem, że to może delikatne przeziębienie pęcherza albo coś podobnego, więc udałem się po tabletki do apteki. Opowiedziałem farmaceucie o moich dolegliwościach, doradził mi, żebym jednak poszedł do lekarza, żeby nie doprowadzić do niczego gorszego, jednak ja tylko się zaśmiałem i poprosiłem o jakieś preparaty, wydawane bez recepty.

Przygoda ze Sterko zaczęła się od opinii 

Po kilku dniach ból jednak wcale nie przeszedł, tylko nasilał się jeszcze bardziej. Tym razem zmartwiłem się już nie na żarty, szukałem w internecie, co może być tego przyczyną, bo nadal nie wierzyłem, że w wieku 34 lat mogłem mieć przerost prostaty. Znalazłem dużo opinii o tabletkach Sterko, które rzekomo miały pomagać na wszystkie dolegliwości związane z układem moczowym. Zaryzykowałem, kupiłem całe opakowanie 60 kapsułek. Przyjmowałem tabletki zgodnie z ulotką, ale ból wcale nie ustawał. Poczekałem tydzień i stwierdziłem, że dłużej czekać nie mogę – zdecydowałem się w końcu na wizytę u lekarza.

I wtedy odkryłem alternatywę…

Podczas wizyty lekarskiej dowiedziałem się, że Sterko raczej nie pomoże przy moim problemie i warto zastosować jakieś poważniejsze leczenie. Przepisał mi tabletki Prostolan, dzięki którym miałem zapobiec dalszemu rozwojowi choroby i pozbyć się problemów z prostatą. Nie docierało do mnie, że naprawdę chodziło o prostatę, ale zaufałem lekarzowi i postanowiłem zaopatrzyć się w przepisane kapsułki. Już po kilku dniach odczułem znaczną ulgę, a po dwóch tygodniach po bólu nie było już ani śladu. Cieszę się, że dzięki Prostolanowi udało mi się tak szybko pozbyć problemu, który towarzyszył mi już tyle czasu. Gdybym nie zdecydował się na wizytę u lekarza, pewnie nadal używałbym jakichś nieskutecznych środków i tylko szkodził swojemu zdrowiu, a teraz znów mogę cieszyć się pełnią życia.

Jeśli nigdy nie mieliście problemów z prostatą, to pewnie nie wiecie, jak może być to uciążliwe nawet w prostych, codziennych czynnościach – już nawet nie chodzi tylko o względy fizyczne, ale też psychiczne. Cały czas zastanawiasz się, dlaczego cię to spotkało, skoro to problem starszych mężczyzn (już wiem, że takie myślenie jest błędne i może to spotkać każdego), czy ból będzie się nasilał, jakie tabletki kupić, co zrobić, żeby nikt się nie dowiedział. Przyznanie się do swoich problemów było dla mnie trudne nawet przed żoną, a już tym bardziej przed obcą osobą… Ale na szczęście się odważyłem, inaczej nie dowiedziałbym się o istnieniu tak skutecznych kapsułek, jak kapsułki Prostolan. Dobrze, że choroba się nie rozwinęła i nie doszło do czegoś gorszego niż sam ból podczas oddawania moczu, dlatego jeśli kogoś dotyczy ten problem, polecam nie zwlekać i od razu zaopatrzyć się w skuteczny lek.

Prostolan pomógł mi całkowicie pozbyć się problemów z prostatą i mam nadzieję, że pomoże także innym. Warto było zaufać lekarzowi, żeby teraz móc myśleć o znacznie przyjemniejszych rzeczach, niż o bólu.

6 Odpowiedzi do Tabletki Sterko – opinie po całym opakowaniu

 1. wilku. pisze:

  Tylko zaznacze, że wyraźnie w ulotce Sterko jest napisane, że jest on na ŁAGODNY przerost prostaty. Z zaawansowanym stadium może sobie już nie poradzić.

 2. maxo pisze:

  Ja bym faktycznie radził mocniej przypatrzeć się Prostolanowi wszystkim osobom z problemami prostaty. Raczej nie powinniście się zawieść 🙂

  • luby70 pisze:

   Właśnie ja się nad nim pochyliłem, gdy lekarz zauważył, że mam pierwsze objawy przerostu prostaty… Bardzo łagodny stan, ale ja już siedziałem i analizowałem i przebierałem we wszystkich preparatach, które są dostępne. Mega spodobało mi się, że ma jednak ekstrakt z macy, bo w końcu to dobre na mase. Maca jest mega zdrowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six + = 9