Tabletki na prostatę TamisPRAS – opinia zrezygnowanego klienta

Jeśli chodzi o kłopoty z prostatą, to po tylu latach borykania się z tą dolegliwością, mogę już chyba o sobie myśleć i mówić, jak o ekspercie w tej dziedzinie. Oczywiście, to pół żartem, pół serio. W każdym bądź razie, znam to schorzenie aż za dobrze, ponieważ towarzyszy mi już od kilku ładnych lat. Zaczynało się co prawda niewinnie, ale z czasem rozwinęło się do poważnych problemów. Nadszedł taki moment, w którym musiałem zacząć myśleć o leczeniu farmakologicznym. Z tego właśnie względu rozpocząłem rozglądanie się po internecie w poszukiwaniu różnych informacji o produktach przeznaczonych do walki z prostatą. Opinie w internecie były przeróżne, ciężko było mi się na coś zdecydować. W związku z tym udałem się po prostu do apteki i tam chciałem się dowiedzieć czegoś rzetelnego. Pani magister  słysząc o moich problemach zdrowotnych, bez zastanowienia zaproponowała mi zakup preparatu TamisPRAS tabletki na prostatę. Posłuchałem jej porady, czego później niestety żałowałem.

Na kupno namówiła mnie farmaceutka

Faktycznie sprzedawczyni z apteki była naprawdę miła oraz potraktowała mnie jako klienta niezwykle profesjonalnie. Dlaczego? Otóż dlatego, że przed sprzedażą tabletek TamisPRAS przeczytała mi to, co zawierała ulotka, podkreśliła najważniejsze kwestie dotyczące stosowania oraz w skrócie przeanalizowała skład danego środka. To sprawiło, że na poważnie czułem, że rozmawiam z fachowcem. Niestety, potem dopiero uświadomiłem sobie, że ta kobieta wie to wszystko tylko i wyłącznie z teorii, nigdy przecież nie doświadczyła i nie doświadczy problemów podobnych do moich. No nic, wtedy w ten sposób po prostu nie myślałem. Po zakupie tabletek przyszedłem do domu i raz dwa rozpocząłem kurację.

Używałem TamisPRAS zgodnie z tym co mówiła ulotka, lecz efektów nie było

Zażywałem je zgodnie z tym, co polecała pani aptekarka oraz z tym co było napisane w ulotce. Brałem tabletki całkowicie regularnie, nigdy nie zapominając o dawce. Nie zmniejszałem także ani nie zwiększałem dawek. Poza tym po połknięciu każdej tabletki piłem też określoną ilość płynów. Stosowanie produktu oceniam więc naprawdę prawidłowo. Nie miałem pojęcia, dlaczego po ponad miesiącu kuracji nie pojawiły się żadne efekty. Nie mówię tu o wyjątkowych, wielkich rezultatach, ale o jakiejkolwiek, nawet najmniejszej zmianie na plus. Byłem całkowicie zrezygnowany i rozczarowany działaniem tego preparatu, a raczej brakiem oczekiwanego działania. Uświadomiłem sobie, że pewnie pani magister z apteki sprzedała mi ten produkt, bo tak jej polecano, chociaż na dobrą sprawę nie miała pojęcia o tym, czy on w ogóle jest skuteczny. Może jest tak, że na kogoś tabletki TamisPRAS działają, a po prostu mój organizm je odrzucił, kto wie.

Nie mogę polecić nikomu tabletki na prostatę TamisPRAS

Tabletki na prostatę TamisPRAS

Na koniec chcę podkreślić, że rynek preparatów na prostatę oferuje naprawdę duży wybór. Środków farmakologicznych na te problemy jest mnóstwo, wiele jednak jest niezbyt znanych. To właśnie te mniej popularne tabletki czy inne wyroby przeważnie okazują się dużo bardziej efektywne i przynoszą szybsze rezultaty. W walce z prostatą liczy się optymalny, racjonalny, mądry wybór preparatów. Po co eksperymentować? Lepiej popytajmy innych o ich doświadczenia.