Tabletki na prostatę Now Adam – rozczarowanie!

Z problemami z prostatą borykam się od ponad roku. Chodzi o przerost, przez który po prostu nie mogę oddać moczu i odczuwam straszny ból. Jestem już w takim wieku, że to podobno normalne i nie wstydzę się problemu, chciałbym tylko wreszcie pozbyć się bólu.

Nie sprawdziłem jakie są opinie o Now Adam

Napisałem na takim forum dla mężczyzn, że mam problemy z oddawaniem moczu, biegam cały czas do toalety i czuje to okropne pieczenie. Zapytałem, czy ktoś nie ma na to jakiegoś rozwiązania, poprosiłem o męską radę. W pierwszym komentarzu pod moim pytaniem odezwał się mężczyzna, który miał bardzo podobny problem do mnie, a w dodatku był w tym samym wieku. Napisał tam, że zamówił właśnie tabletki na prostatę NOW Adam. Próbowałem prawie wszystkiego, ale tych tabletek nie. Nie czytałem opinii, nie zainteresowałem się szczegółami, tylko zamówiłem tabletki i wylogowałem z forum. Szczęśliwy, że znalazłem rozwiązanie na przerost prostaty, czekałem na paczkę jak dziecko na prezenty pod choinką – to dało mi nadzieję, że wreszcie pozbędę się uciążliwego problemu.

Tabletki na prostatę Now Adam – ulotka

Kiedy przyszła do mnie paczka, bardzo się ucieszyłem. Nie jestem jednak głupi – zawsze czytam ulotki i skład, zanim zacznę brać jakieś tabletki, zwłaszcza te z internetu, bez konsultacji z farmaceutą. Ulotka, którą przeczytałem zawierała skład produktu, który od razu mnie nieco zaniepokoił – zapłaciłem ponad 100 złotych za tabletki, które tak naprawdę wcale nie są dedykowane przerostowi prostaty. Na opakowaniu widnieje piękny podpis “muliwitamina” a w składzie faktycznie: witamina C, B2, B6, E, D, K2…

NOW Adam – skład

Tabletki na prostatę Now Adam

Pomyślałem, że wszystko fajnie, ale takie witaminy dostarczam sobie niemal codziennie – jestem świadomym mężczyzną i dbam o swoje zdrowie. Kolejne w składzie są Koenzym Q10, który działa na zmarszczki (żona ma taki krem do twarzy) i proszek z owocu palmy sabałowej. Pomyślałem, że może to ta palma sabałowa ma zdziałać cuda i pomóc mi w walce z przerostem prostaty, więc wyszukałem o niej więcej informacji w internecie. Nie myliłem się – wyczytałem, że właśnie owoce tej palmy pomagają w męskich problemach. Pełen nadziei łykałem tabletki: jedna, druga, trzecia… nic. Próbowałem uzbroić się w cierpliwość czekając na efekt, ale ciężko jest czekać na cud z bolącym pęcherzem. Branie tych tabletek na mnie nie zadziałało. Wszedłem na forum, na którym polecono mi te tabletki i napisałem do użytkownika, który mi je polecił. Okazało się, że jemu również nie pomogły.

Tabletki na prostatę Now Adam – nie polecam

Kiedy zobaczyłem inne opinie pod moim pytaniem, dopiero zauważyłem jak wiele osób odradza to rozwiązanie. W komentarzu wypowiedział się mężczyzna, który – podobnie do mnie – próbował już wszystkiego, ale na niczym nie zawiódł się tak jak na tych tabletkach. Stwierdził, że owoce palmy sabałowej pomagają na przerost prostaty, ale w tym suplemencie diety jest ich po prostu za mało, by mogły pomóc uporać się z tą dolegliwością. Po przeanalizowaniu teorii kolegi z forum i przeczytaniu wszystkich komentarzy, stwierdziłem że miał chyba rację – jeśli palma sabałowa pomaga na problemy z prostatą, to w tabletkach NOW Adam jest jej zdecydowanie za mało – nie pomogły ani mnie, ani kolegom z forum internetowego. Szkoda, za taką cenę spodziewałem się czegoś lepszego.