Tabletki na prostatę Finaster – opinie i przestroga przed efektami

Od pewnego czasu walczę z prostatą. Jest to bolesny i wstydliwy problem, który zaburza moje codzienne funkcjonowanie i współżycie seksualne. Początkowo prostata nie dawała o sobie znać zbyt często, co pozwalało mi o niej zapomnieć, ale w ciągu ostatnich miesięcy zacząłem z nią walczyć. Informacje na temat prostaty starałem się znaleźć w internecie, u lekarzy i farmaceutów oraz wśród znajomych.

Dlaczego Finaster? Przez opinie i skład, przynajmniej tak mi się wydawało

Szukając środka, który mógłby mi skutecznie pomóc trafiłem na Finaster. Do jego zakupu zachęciło mnie opakowanie, na którym producenci zapewniali o skuteczności leku. Finaster to tabletki na prostatę. W skład leku wchodzi finasteryd, stosowany między inni przy łagodnym rozroście stercza oraz przy męskim łysienie. Zacząłem stosować je regularnie zgodnie z zaleceniami. Przy jego zażywania powstrzymywałem się także od zażywania alkoholu, żeby ewentualnie nie zakłócić jego działania. Pomimo zapewnień na opakowaniu o wysokiej skuteczności, lek nie spełnił moich oczekiwań. Dolegliwości nie ustąpiły, a co więcej pojawiły się u mnie skutki uboczne.

Efekty po tabletkach Finaster występują tylko u 1/3 mężczyzn

Ulotka informuje o możliwym wystąpieniu zmniejszenia popędu seksualnego i o zaburzeniach erekcji. Niestety doświadczyłem tego problemu. W ulotce można przeczytać również, że w trakcie kuracji może dojść do wystąpienia ginekomastii – powiększenie skutków u mężczyzn i chłopców. Negatywna cechą pojawiającą się w wielu opiniach na temat leku jest to, że na efekty kuracji trzeba czekać długo. Pomimo odczekania wymaganego okresu, u mnie niestety nie wystąpiły. Kierując się jednak zachęceniami producenta, kontynuowałem kuracje. Był to stanowczy błąd. Rzeczą, która sprawiła że sięgnąłem po Finaster miało być zmniejszenie dolegliwości związanych z prostatą, co z kolei przełożyłoby się na moje życie seksualne. Skutek był niestety odwrotny.

W moim przypadku lek ten w ogóle się nie sprawdził. Postanowiłem poszukać przyczyn. Tym samym natrafiłem na badania które dowodziły, że lek Finaster przyniósł rezultaty tylko u 1/3 przebadanych osób. Moim zdaniem, jest to zdecydowanie mała liczba. Co więcej , skutek w postaci ustąpienia objawów prostaty, nastąpił u badanych osób po więcej niż pół roku zażywania leku. Producenci zapewniają, że po wielu miesiącach rozmiar gruczołu może zmniejszyć się o 20%. Jednakże jak długo może zmagać się z bolesnymi problemami prostaty?

Z Finasteru zrezygnowałem, ale trafiłem na coś lepszego!

W związku z brakiem rezultatów oraz wystąpieniem skutków ubocznych postanowiłem zrezygnować z zażywania Finasteru. Znów zależało mi na szybkim i skutecznym rozwiązaniu problemu. Zacząłem na nowo szukać rozwiązania dla mnie najlepszego. Przeanalizowałem opinie użytkowników i trafiłem na Prostolan. Miaja one zachęcający skład i skuteczność popartą badaniami. Są to kapsułki, które niwelują dolegliwości związane z prostatą. Stosowałam go zgodnie z ulotką i zaleceniami. Efekty były zaskakujące. Pozbyłem się wstydliwego problemu już po dwóch miesiącach stosowanej kuracji. Ulga jaka doznałem po pozbyciu się dolegliwości jest nie do opisania. Kapsułki Prostolan rozwiązał mój problem, a ja stałem się osoba mogąca normalnie funkcjonować.