ProstiMen Apotex – opinie powinny być słabe

Wielu mężczyzn doskonale zdaje sobie sprawę, że wszystkie narządy nie działają już tak jak kiedyś, kiedy pewien rocznik mamy już na liczniku. Niestety, ja też to wiem. Problemy z przerostem prostaty pojawiają się często i rzadko kiedy szybko znikają. Okazuje się jednak, że nie są to problemy, z którymi nie można sobie poradzić. Istnieje wiele domowych sposobów i leków bez recepty, które doskonale działają na problemy z prostatą. Ja wypróbowałem kilka i postanowiłem się nimi podzielić. Na własnej skórze przekonałem się jak duże i trudne mogą to być problemy.

Jak objawiała u mnie przerośnięta prostata?

  • naciskiem na pęcherz,
  • bólem przy oddawaniu moczu,
  • momentami wyciekaniem moczu,
  • ponownym oddawaniem moczu chwilę po skorzystaniu z toalety.

A najgorsze, że to wszystko doskwierało mi momentami jednocześnie.

ProstiMen Apotex – opinie i słaba recenzja

Zacząłem przeglądać prasę i Internet w poszukiwaniu środków, które mogłyby mi pomóc. Zdecydowałem się na zakup kapsułek ProstiMen Apotex. W aptece miła pani farmaceutka powiedziała mi, że panowie sobie chwalą te tabletki, więc postanowiłem skorzystać z jej propozycji. Kapsułek jest 30 i kosztują około 30 zł. Stosuje się 1 kapsułkę dziennie, a zaleca się, żeby kuracja trwała aż 3 miesiące.

Szczerze powiedziawszy… ja już po miesiącu wiedziałem, że nic z tego nie będzie. W składzie występują 4 składniki roślinne oraz witaminy i minerały, które mają pomóc w poprawie przerostu prostaty. Mój problem jednak się nie zmienił ani nie zmniejszył. Dalej czułem duże parcie na pęcherz i musiałem odwiedzać łazienkę bardzo często. Postanowiłem, że trzeba działać dalej i zmienić środek, z którego korzystam. W ruch poszły kolejne strony internetowe i opinie innych panów, którzy z prostatą mieli utrapienie. Ja się nie poddałem, bo nie należę do tych osób, które w tak krótkim czasie miałyby zrezygnować. Jednak poprzednie kapsułki, to był totalny niewypał i wiedziałem, że trzeba skorzystać z czegoś innego.

A więc rozglądałem się dalej…

Przypadkowo natrafiłem na opinię kapsułek Prostolan. Z kapsułkami byłem już dobrze zapoznany, więc takiej formy przyjmowania produktu się nie przejmowałem. Zależało mi tylko na tym, żeby rzeczywiście pomogły. Przerost prostaty może prowadzić do operacji, a tego chciałem uniknąć. Więc zacząłem kurację, chociaż nie nastawiałem się na jakieś długie stosowanie. Po prostu czekałem na efekty. Te przyszły już po pierwszym tygodniu. Odczułem rzeczywistą ulgę podczas wizyt w toalecie i to naprawdę była już tylko przyjemność.

Moim zdaniem te naturalne tabletki bardzo dobrze działają na problemy, z którymi się zmagamy w pewnym wieku. Po długiej kuracji (około miesiąca) byłem już pewny, że to właściwy środek, który warto wypróbować. Działa prawdziwe cuda. W końcu nie czułem tego okropnego parcia i nie musiałem latać do toalety jak oszalały. To może się wydawać dziwne, szczególnie dla panów, którzy nie mieli nigdy takiego problemu, ale zacząłem życie na nowo! Wspaniale się czułem, znowu byłem aktywny i nie przejmowałem się, że wychodzę tam, gdzie może być problem z toaletą.