Żona kupiła mi Prosterol Fix. Opinie już ma zupełnie inne.

Wyobraź sobie, że każda wizyta w toalecie to dla ciebie ból. Jesteś w stanie to sobie wyobrazić? Ja nie muszę. Niestety prawie każda moja wizyta kończyła się tak samo. Ból. Ból. Ból. Codziennie chodziłem do toalety kilkanaście razy dziennie. Podczas oddawania moczu odczuwałem ból. W pracy czułem ciągłe parcie na pęcherz. Jesteś w stanie wyobrazić sobie te wszystkie nieprzyjemne rzeczy? Podobno większość mężczyzn w podeszłym wieku się z tym zmaga. Ja problemy mam już teraz, a mam dopiero 63 lata. Niestety zaczęło mi to na tyle przeszkadzać, że szukałem różnych rozwiązań. Z jakim skutkiem? Przekonasz się, jeśli przeczytasz moją opinię na temat różnych produktów.

Prosterol Fix – opinie i recenzja ziołowych saszetek

Na prostatę możesz albo wziąć suplementy, albo poddać się operacji – to drugie w ostateczności, kiedy problem staje się ogromny. Co więcej, przerost prostaty może prowadzić do tragicznych skutków, dlatego lepiej działać szybko i skutecznie. Już teraz wiem, o czym mówię. Żona kupiła mi w aptece Prosterol Fix. Pewnie jesteście ciekawi co to za nowoczesny produkt.

To nic innego jak ziołowe saszetki, które mają być suplementacją codziennej diety. W składzie tego produktu nie znajdziecie wiele. Są tam tylko znamiona kukurydzy – 34%, liść pokrzywy – 33%, korzeń pokrzywy – 33%. Przeczytałem skład dopiero po kilku dniach i przestałem się dziwić, że nic mi nie pomaga. Takie ubogie składniki nie mają prawa pomóc w takich dużych problemach, jakie ja miałem.

I dokładnie tak wyglądała moja kuracja. Stosowałem, brałem, zażywałem. A jedyna poprawa jaka była, to… robiło się więcej miejsca w mojej apteczce. Niestety choćbym chciał, to nie mogę nikomu polecić tego produktu. Naprawdę nie wiem w czym miały by pomóc komukolwiek te ziołowe saszetki.

W końcu znalazłem coś co pomaga

Jak leczyć przerost prostaty? Okazuje się, że przerost prostaty można leczyć na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest leczenie hormonalne. Później radioterapia albo operacja. Wszystkie te sposoby wydają się drastyczne. Można zacząć tak jak ja, czyli leczyć się tabletkami i suplementami. Jeśli traficie na odpowiednie, prostata może się cofnąć i problemy przestaną być takie uciążliwe. To naprawdę możliwe. Ja zapomniałem o operacjach i wszystkich tych zabiegach proponowanych przez lekarza. Ale wystraszyłem się poważnie!

Przez przypadek znalazłem ulotkę kapsułek Prostolan. Pomyślałem, że spróbuję jeszcze ich! Nic nie stało na przeszkodzie, a przecież chciałem pozbyć się tego wstydliwego problemu, który mi towarzyszył. Nie tylko dla siebie, ale również dla mojej żony, która cierpiała przez to, że nie mogę być już tak aktywny, jak kiedyś. Prostolan to przyjemne kapsułki, które można szybko połknąć. Nie trzeba tracić czasu na parzenie. W swoim składzie mają wiele naturalnych składników. Najkorzystniej jest wziąć całą kurację, bo wtedy mamy gwarancję pełnej poprawy. Tak było u mnie. Jednak to nie oznacza, że musisz czekać 2 tygodnie, żeby zauważyć pierwsze sukcesy. Ja po kilku dniach chodziłem do toalety spokojny. Pęcherz nie napierał już tak często, a kiedy tak się działo, mogłem spokojnie i bez bólu go opróżnić. To prawdziwa ulga.

Wszystkie problemy, które miałem przez tak długi czas odeszły w zapomnienie. Jestem znowu mężczyzną, który nie boi się wyzwań i który może w pełni korzystać z życia, mimo swoich lat.

6 Odpowiedzi do Żona kupiła mi Prosterol Fix. Opinie już ma zupełnie inne.

 1. Luke Sky pisze:

  Zawsze z dystansem podchodzę do ziołowych preparacików typu Prosterol Fix. Ostatecznie wydają mi się, że to preparaty bardziej od znachorów niż farmaceutów. Ale, że prosterol fix był tani to sobie go kupiłem – powiem Wam, ze równie dobrze mógłbym łykać cukierki. Nie poczułem żadnej różnicy.

 2. zakrzewski79 pisze:

  Skład dość pospolity, chyba zdecydowanie lepiej jest sięgnąć po jakąś ekologiczną herbatę z pokrzywy.

 3. grzesiu;p pisze:

  Ja biorę Prosterol od czasu do czasu, ale bardziej jak mi się przypomni. Mam nadzieję, że działa chociaż profilaktycznie, bo jakiś wymiernych efektów na sobie nie czuję.

  • lasko pisze:

   To może powinieneś go zacząć brać regularnie, bo tak, to można by pisać negatywnie o każdym suplemencie. Ja np. trzymam się regularnego brania Prostolanu, mam ustawione budziki, żeby przypadkiem nie pominąć dawki i jest naprawdę duża różnica w jakości mojego życia.

   • chudy pisze:

    Siemanko. Można wiedzieć, gdzie dostałem Prostolan? Mimo, że czytam coraz więcej pozytywnych opinii na jego temat, to okazuje się, że w żadnej aptece nie mogę go znaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixty six ÷ thirty three =