Prostalong comple

Swoje problemy z prostatą zacząłem zwalczać od razu przy pojawieniu się pierwszych objawów. Na szczęście szybko określono przyczynę moich dolegliwości i mogłem od razu rozpocząć leczenie. Przepisano mi Prostalong Complex, który miał wyleczyć moje problemy z oddawaniem moczu i zapobiec dalszemu rozwojowi choroby. Miałem brać go dosyć długo, a wszystko po to, żeby wspomóc profilaktykę i żeby choroba nie wróciła.

Moja kuracja Prostalong Complex

Prostalong Complex to kapsułki, które mają pozytywnie wpływać na rozmiar gruczołu krokowego i regulować oddawanie moczu. Nie zauważyłem jednak żadnych efektów, mimo stosowania produktu zgodnie z zaleceniami lekarza. Skończyłem brać całe opakowanie i ponownie zapisałem się na wizytę – być może po prostu wydawało mi się, że nie ma żadnych zmian, ale w organizmie coś się zmieniło. Niestety, okazało się, że kuracja jest nieskuteczna. Lekarz przepisał mi kolejne tabletki, tym razem Prostalong Vital, które w przeciwieństwie do Complex miały zapewnić natychmiastową ulgę. W czasie stosowania tego leku problemy nie ustawały, mam wrażenie, że po prostu nie działał.

Przestałem go brać, a po dwóch miesiącach dopadły mnie kolejne problemy. Pojawiły się problemy z erekcją, miałem wrażenie wieczne przepełnionego pęcherza. Zdarzało się, że mimo wizyty w toalecie na bieliźnie pojawiało się sporo kropel moczu. Byłem zły i zdruzgotany. Nie wiedziałem, jak sobie z tym poradzić i postanowiłem znaleźć jakieś rozwiązanie w internecie. Jednak polecanych produktów było tyle, że po prostu nie wiedziałem, na jaki się zdecydować.

Po nieudanej kuracji znajomi polecili mi Prostolan

Postanowiłem zapytać wśród zaufanych przyjaciół, czy któryś z nich cierpiał tak z powodu prostaty i czy mogliby mi polecić w końcu jakiś skuteczny lek. Jeden z nich polecił mi Prostolan. Zaryzykowałem i kupiłem opakowanie tabletek, zacząłem je stosować tego samego dnia, kiedy mi je dostarczono. Używałem ich zgodnie z zaleceniem, nie stosowałem żadnych dodatkowych preparatów i efekty, jakie zauważyłem już po kilku dniach sprawiły, że zacząłem wierzyć w wyleczenie się. Początkowo minął tylko ból, ale gruczoł krokowy nadal był powiększony. Problemy z erekcją pojawiały się znacznie rzadziej.

Po użyciu całego opakowania Prostolanu czułem się już po prostu świetnie. Poszedłem na badania do przychodni i okazało się, że wszystko jest w porządku. Lekarz sam był w szoku, że w tak krótkim czasie udało mi się osiągnąć takie efekty i obiecał, że Prostolan będzie pierwszym produktem, jaki będzie polecał swoim przyszłym pacjentom. Dzięki tym kapsułkom czułem się znów fantastycznie i nie musiałem się wstydzić tym, że ciągle biegam do toalety, bo było to na tyle często, że osoby z mojego otoczenia nie mogły tego nie zauważyć.

W końcu znowu poczułem, że żyję!

Prostolan przywrócił mi wiarę w skuteczne leczenie i możliwość życia jak kiedyś, kiedy mojej głowy nie zaprzątały problemy z układem moczowym. Jestem po prostu szczęśliwy. Polecam Prostolan z całego serca wszystkim, którzy nie wiedzą, jak skutecznie pozbyć się dolegliwości, podobnych do moich. Nie ma skuteczniejszego produktu na rynku na problemy z prostatą.

6 Odpowiedzi do Prostalong comple

 1. Morty pisze:

  Prostalong Complex faktycznie jest… kompleksowy. Fajny, bogaty skład. Jak najbardziej na tak, ale problem jest taki, że musieli do środka wepchnąć lecytynę sojową i… ja odpadam. Nie mogę go stosować, opakowanie za prawie 90 złoty oddałem koledze, który uczulenia na soję nie ma. Szkoda, myślę, że te tabsy byłyby tak czy siak dobre bez tej lecytyny. A tak ja musiałem zmienić tabletki.

  • Mirosław Galica pisze:

   Witam,
   Nie wiem, czy jeszcze odczytasz ten post, ale mam pytanie – na jaki preparat zmieniłeś Prostalong?
   Pozdrawiam

 2. Szukam namiarów na aptekę, w której można nabyć Prostolan. Niestety, jak do tej pory żadna farmaceutka nie potrafiła mi pomóc znaleźć tych tabletek. Jestem już zmęczony, może ktoś podpowie gdzie szukać. Najlepiej jakbym dostał wiadomość na maila. Tu już mogę nie zajrzeć.

  • rafaello pisze:

   Heh, przechodziłem przez to. Swoje opakowanie zamawiałem, najprościej ze strony od polskiego producenta czy tam dystrybutora, czy kogoś innego. W każdym razie strona była ta: https://prostolan.pl/ Paczka naprawdę przyszła i to szybko.

   • maximus_bro pisze:

    A jeśli widziałem Prostolan na olxie albo allegro? Mogę stamtąd zamówić?

    • johnnyBBB pisze:

     Ja to zawsze uważam, że każdy robi co chce i robi na swoją odpowiedzialność.
     Jak chcesz niby “Zaoszczędzić” i kupić na olxie, jeżeli w ogóle go tam znajdziesz – to ok. Ale serio chcesz łkać tabletki, które nie wiadomo gdzie przeleżało przez ile czasu? Może są przeterminowane. Ludzie kłamią na potęgę na olxie i trzeba mieć oczy dookoła głowy. Jeśli chcesz tam kupić tabletki to jesteś albo odważny albo głupi. Pewnie jedno i drugie 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− six = three