Brałem Prostaceum – opinie to nie wszystko, odradzam!

Nigdy nie miałem żadnych problemów ze zdrowiem, a oprócz tego regularnie zajmowałem się sportem i trzymałem się racjonalnej diety. Wydawało mi się, że mój styl życia może posłużyć jako wzór dla większości osób, które nigdy nie przejmowały się swoim zdrowiem i potrzebami swojego organizmu. Skoro byłem taki odpowiedzialny i rozsądny, to czy mogło mnie spotkać coś przykrego? Okazało się, że tak. Mimo moich wysiłków i dosyć młodego wieku, zacząłem odczuwać dziwne dolegliwości ze strony układu moczowego. Nie wiedziałem, co może być tego przyczyną i starałem się pozbyć przykrych dolegliwości zwykłymi lekami z apteki, sprzedawanymi bez recepty.

Opinie w internecie zachęciły mnie do Prostaceum

Prostaceum opinie

Zacząłem zastanawiać się nad podjęciem jakiś sensownych działań dopiero wtedy, kiedy dolegliwości stały się dla mnie naprawdę niekomfortowe i utrudniały codzienne funkcjonowanie. Nie dość, że musiałem korzystać z toalety kilkanaście (a może i kilkadziesiąt) razy dziennie, to jeszcze przy każdym oddawaniu moczu odczuwałem ból i pieczenie. Poczytałem trochę w internecie i znalazłem lek, który mógł mi pomóc. Producent zapewniał, że pomoże na problemy z prostatą.

Choć uważałem, że nie mam problemów z prostatą, to objawy, których miałem się pozbyć dzięki Prostaceum były identyczne, jak moje, postanowiłem więc spróbować. Zamówiłem od razu dwa opakowania, zachłannie, żeby mieć pewność, że wszystkiego uda mi się szybko pozbyć i wrócić do normalności. Stosowałem preparat Prostaceum ponad miesiąc i nie zauważyłem żadnych efektów. Byłem tylko coraz bardziej zrezygnowany, że już nigdy nie uda mi się wrócić do pełnego zdrowia i będę musiał jakoś nauczyć się żyć z bólem. Ale co to za życie…

W końcu żona zmusiła mnie do wizyty u lekarza.

Długo się obawiałem, bo w końcu rozbieranie się przed obcym facetem nie należy do komfortowych rzeczy, tym bardziej dla mnie – do lekarza nie chodziłem od 20 lat, bo nie miałem takiej potrzeby. Wszystko było zawsze w porządku. Ale poszedłem i to było najmądrzejsze, co mogłem zrobić.

Prostolan

Lekarz mnie zbadał, zapytał dokładnie o objawy i stwierdził, że to muszą być problemy z prostatą. Polecił mi kapsułki Prostolan (które notabene nie były dostępne w żadnej aptece w mojej okolicy, więc zamówiłem je ze strony https://prostolan.pl/) i powiedział, że gdybym dalej zwlekał mogłyby się pojawić nawet problemy z erekcją. M

Miałem nadzieję, że po zastosowaniu tych tabletek będzie lepiej, że się sprawdzą i pomogą, w odróżnieniu od tych, które stosowałem wcześniej. Nie miałem zbyt wielu doświadczeń z medykamentami, ale Prostolan naprawdę zdziałał cuda. Już po tygodniu objawy znacznie zmalały i ból nie był już taki silny.

Po miesiącu regularnego stosowania kapsułek czułem się jak inny człowiek.

Znowu byłem zdrowy i zacząłem doceniać to, co mam. Dalej prowadzę zdrowy tryb życia i wierzę, że będzie to miało przełożenie na inne aspekty mojego życia, ale jeśli jeszcze kiedykolwiek pojawią się u mnie problemy z prostatą, będę wiedział po jaki produkt sięgnąć. Nie ma co truć się niepotrzebnie niesprawdzonymi tabletkami i czekać na efekty, które nigdy nie przyjdą.

Sam przetestowałem Prostolan i mogę go polecić każdemu – to jest produkt, który na pewno pomoże.

4 Odpowiedzi do Brałem Prostaceum – opinie to nie wszystko, odradzam!

 1. aLo pisze:

  Skład na pierwszy rzut oka bardzo mi się spodobał. Pomyślałem sobie, że zajebiście bogaty, więc pewnie spełni wszystkie moje oczekiwania. Potem wczytałem się i cyk -> octan DL-alfa-tokoferol czyli witamina E, ale w formie syntetycznej, która w tym wypadku jest o wiele gorsza. Czasami te witaminy (synetyczne i naturalne) się między sobą prawie nie różnią, ale w tym wypadku ta pierwsza jest o wiele, wiele razy gorzej przyswajalna. W tej cenie to można kupić parę opakowań fajnej, naturalnej.
  Jestem na nie.

  • J. Kafka pisze:

   Człowiek się na tym nie zna i kupuje tylko po ogólnych nazwach w składzie… A farmaceutka strasznie mi go zachwalała. Teraz go nie kupię, dzięki.

 2. adriian pisze:

  Czy przy zaawansowanym stadium przerostu prostaty też pomoże Prostolan? Ktoś wie?

  • maciejowicz pisze:

   Jak masz zaawansowany przerost to zgłosiłbym się do lekarza i go zapytał a nie czytał po internecie i szukał darmowych doradców-lekarzy. Tak to nikt ci nie pomoże a zaszkodzi.
   Ja niestety nie jestem pewien, czy Prostolan nie jest mimo wszystko za mocny. Możesz jeszcze tu informacji poszukać, bo strona chyba wszystko na ten temat zawiera https://prostolan.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eighty eight ÷ = forty four