Proscar – opinie zawiedzionego seniora

Problem z gruczołem krokowym może pojawić się u mężczyzn w każdym wieku. Najczęściej dotyka on panów po 50 roku życia. Coraz częściej do lekarza specjalisty przychodzą jednak młodsi panowie, którzy skarżą się na problemy z pęcherzem, oddawaniem moczu i kwestiami pobocznymi. Zdrowy tryb życia może poprawić stan zdrowia, jednak nie jest to sposób na całkowite wyleczenie i pozbycie się problemów. Dlatego, ważna jest profilaktyka i przyjmowanie odpowiednich suplementów.

Kiedy zwykłe sposoby nie pomagają

Jestem mężczyzną aktywnym. Nazywam się Stanisław i mam 74 lata. Mimo swojego wieku lubię biegać, pływać i jeździć na rowerze. Długie dystanse nie są dla mnie problemem. Mam mały domek, w którym wszystko sam naprawiam i remontują. Pracuję jeszcze zawodowo-jestem ochroniarzem w pobliskiej fabryce. Moje życie upływa tak, że mogę o nim mówić-udane. Jestem szczęśliwy. W ostatnim czasie pojawił się u mnie problem. Sprawia on, że czuję dyskomfort. Jest mi trudno. Męczę się i poniekąd wstydzę tego, co mi dolega. Wstaję w nocy. W pracy często chodzę do toalety. Podczas oddawania moczu czuję ból i mrowienie. Po oddaniu moczu mam wrażenie, że połowa nadal jest we mnie. To wszystko nawarstwia się i sprawia, że czuję się źle. Zacząłem zmieniać dietę. Pić sok z żurawiny, który poprawia stan dróg moczowych. Jednak to nie pomagało. Postanowiłem włączyć tabletki.

Proscar – opinie po mojej terapii

Kupiłem Proscar, który przepisał mi lekarz. Jedna tabletka dziennie, popijana małą ilością wody. Lek miał być dopóty stosowany, dopóki nie ustąpią wszystkie objawy. No przyznam, że długo brałem te tabletki. Ale w końcu powiedziałem dość. Rozumiem branie leków stale, ale chociaż żeby było widać jakąś poprawę. Tutaj nic. Ból miałem nadal. Chodziłem do toalety z taką samą częstotliwością. Co więcej, zauważyłem, że po upływie czasu strasznie zaczęła mnie swędzieć skóra. Powiedziałem lekarzowi, że już nie chcę brać tych tabletek i niech poleci mi coś innego, bardziej skutecznego.

Wszystko powoli zaczęło się zmieniać

Zdecydowałem, że jeszcze bardziej zmienię swoją dietę na zdrowszą. Podobno w leczeniu prostaty ma pomóc witamina E – ma ona działanie antyoksydacyjne. Oczywiście przyjmowałem też większe ilości biała. Wszystko to miało sprawić, że problemy z gruczołem krokowym będą mniejsze.

Postanowiłem wspomóc się tabletkami

Chciałem zwiększyć swoją walkę z problemami prostaty. Kupiłem kapsułki Prostolan, które składają się z naturalnych składników i mają bardzo dobry skład. Przyjmowałem dwie tabletki dziennie. Kupiłem na początku jedno opakowanie. Znajduje się w nim 30 tabletek. To wystarczyło, żebym brał kapsułki 2 tygodnie. Przyjmowałem je regularnie i żadnej nie odpuściłem. Uporczywe problemy z moczem zaczęły znikać. Najpierw zauważyłem, że już tak często nie muszę korzystać z toalety. Później, że już nie boli mnie nic przy oddawaniu moczu. Poszedłem na kontrolne badania i okazało się, że przyrost minimalnie się zmniejszył, a więc nic dziwnego, że moje problemy zniknęły. Kapsułki Prostolan pomogły mi w końcu pozbyć się tego „dziadostwa”, jak to mówiłem. Czuję się w końcu tak jak kiedyś. Znowu mam mentalnie 50 lat i jakby siły więcej.