ProProstata – opinie o preparacie, który nie jest PRO

Przerost prostaty to problem mężczyzn w różnym wieku. Przerost gruczołu krokowego cechuje się jego znacznym powiększeniem. Uciska on na szyjkę pęcherza, przez co odczuwamy problem z oddawaniem moczu. Niezależnie od wieku, należy badać się samodzielnie i kontrolować swoje ciało. W razie problemy warto skorzystać z rady specjalisty. Problemy z prostatą mogą pojawić się niespodziewanie. Poznaj moją historię i przekonaj się, że jest na to rada. Można poczuć się znowu wolnym i swobodnym. Można żyć pełnią życia i nie cierpieć z powodu przerostu prostaty.

Wybrałem ProProstata przez opinie i cenę

Objawy, które pojawiły się u mnie wraz z przerostem prostaty to:

 • parcie na pęcherz,
 • długi czas spędzony w toalecie przy oddawaniu moczu,
 • bóle w dolnych partiach brzucha,
 • trudność z całkowitym opróżnieniem pęcherza,
 • konieczność oddawania moczu w nocy,
 • ból przy oddawaniu moczu.

Wszystkie utrzymywały się przez kilka miesięcy. Musiałem poczekać na swoją kolej u lekarza specjalisty. Jak wiadomo, kolejki są naprawdę długie, a czas oczekiwania przyprawiający o mdłości. Lekarz zalecił mi suplementację. Za jego poradą kupiłem a aptece kapsułki ProProstata, które miały pomóc na moje problemy i zniwelować problemy. Działanie kapsułek ma pomóc na wzmocnienie układu moczowego i prostaty. Brałem zatem zalecaną dawkę i oczekiwałem na poprawę. ProProstata to suplement, który liczy 60 kapsułek, więc kuracja może być miesięczna (2 kapsułki na dobę). Po dwóch tygodniach myślałem, że już coś zacznie się dziać na plus. Niestety nie odczułem żadnej poprawy. Moim zdaniem nie jest to produkt, który można byłoby polecić. Niestety! Straciłem pieniądze i czas. A moje problemy z oddawaniem moczu nadal były duże.

Postanowiłem wypróbować Prostolan

Brat polecił mi, żebym rozpoczął kurację Prostolanem. Pomyślałem, że przecież nic nie szkodzi, żebym spróbował. Więc kupiłem. Przeczytałem, że jest to środek, który składa się z naturalnych składników. Miałem nadzieję, że mi pomoże. Nie mogłem już dłużej się tak męczyć. Chciałem, żeby moje życie z powrotem nabrało kolorów! Kapsułki należy połykać i popijać małą ilością wody. Tak robiłem. Zdecydowałem się na całą kurację, bo w końcu chciałem, żeby mi coś pomogło i to tak naprawdę! Nie musiałem długo czekać! Już po pierwszym tygodniu odczułem zdecydowaną poprawę. Po pierwsze nie wstawałem już w nocy i nie czułem ciągłego parcia na pęcherz. Nie musiałem też spędzać długich godzin w toalecie, zanim oddam mocz. Nie było konieczności z ciągłego korzystania z toalety. Dla mnie to była ogromna ulga.

Mogłem wrócić do swojego życia przed zakupem kapsułek Prostolan. Jeżeli ktoś ma taki sam problem, jaki ja miałem, jeżeli zastanawia się, co mogłoby pomóc, to ja mam tylko jedną radę: kupcie Prostolan. Stosowałem naprawdę dużą ilość środków różnego rodzaju i tylko ten był w stanie mi pomóc. Poradził sobie skutecznie ze wszystkimi problemami, jakie miałem z przerostem prostaty. Odzyskałem wolność! Poczułem się świetnie i zapomniałem, co to znaczy odwiedzać łazienkę co godzinę.

4 Odpowiedzi do ProProstata – opinie o preparacie, który nie jest PRO

 1. Arek43 pisze:

  Wszystkie objawy się u mnie zgadzają!
  Jestem zapisany na za tydzień do lekarza, zobaczymy, czy to łagodny rozrost prostaty, czy coś poważniejszego. Mam nadzieję, że jednak tylko początkowe stadium…
  Ale profilaktycznie już zamówiłem Prostolan, mam nadzieję, że dojdzie na tyle szybko, że będę mógł rozpocząć kurację jeszcze pewnie przed wizytą u lekarza.
  Wiecie może czy ew. sam Prostolan pomoże, czy będę musiał kupić jeszcze inne leki?

  • _lucyfrro pisze:

   Wszystko zawsze zależy od stopnia choroby…
   Jak się okaże, że to coś poważniejszego niż zapalenie pęcherza czy coś, to pewnie lekarz da inne, potrzebne leki. Różnie bywa, ostatecznie Prostolan najbardziej dba właśnie o profilaktykę.

   • Kordas pisze:

    O widzicie,
    A u mnie sprawdził się sam ProPRostata… ale no właśnie u mnie nie stwierdzono przerostu prostaty, tylko jakiś mały dyskomfort. Nie potrzebowałem silniejszych leków.

 2. junipe pisze:

  Czy trochę za dużo zawdzięcza się tym pestkom dyni. Ja o wiele bardziej cenię sobie ekstrakt z macy, który działa fenomenalnie na układ moczowy i rozrodczy. Ale niewiele jest preparatów właśnie z macą, zamiast olejem z pestek dynii. Szkoda :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ twenty five = thirty