Olimp Prostatan – opinie mogą bardzo zmylić

Nigdy nie pomyślałbym, że problemy z prostatą może mnie dotyczyć. Owszem, słyszałem, że jest to dość częsta przypadłość, ale ja? Nie, nie, nie. Wśród moich znajomych dolegliwość się pojawiała, docierały do mnie skargi na ten temat. Niestety, padło również na mnie. Pewny siebie, męski facet, który nie boi się wyzwań i idzie do przodu po swoje – taki obraz mnie przechowują moi znajomi, moi bliscy. Jak można być pewnym siebie, skoro nie ma się pewności trzymania moczu?

Wybrałem Prostatan. Opinie były bardzo zachęcające.

Czy jest coś, co może jeszcze bardziej tę pewność siebie zaburzyć, może nawet odebrać całkowicie? Sprawa stała się na tyle kłopotliwa, że musiałem wynajdywać w pracy nowe preteksty, żeby tylko oddalić się do toalety. Przecież nie przyznam się, że nie mogę wysikać się do końca, albo że znowu mnie ciśnie.

W toalecie zresztą sprawa i tak nie miała swojego końca – długo nie działo się nic, ciągłe wrażenie pęcherza, który nie jest jednak pusty. Cały dyskomfort jaki był z tym związany zaczął przekładać się na moje codzienne życie. Każdego dnia towarzyszyły mi niepokój oraz stres, a to z kolei prowadziło do złej jakości snu, lub zupełnego jego braku. Stałem się przez to markotny, drażliwy, moja pewność siebie osiągnęła dno. Czułem, że moim życiem zaczęła sterować rozregulowana prostata. Skala zjawiska sprawiła, że po prostu musiałem w końcu coś z tym zrobić.

Spędziłem kilka dni w internecie, pytałem bliskich kolegów (sprawa na tyle delikatna, że o pomoc bezpośrednią mogłem prosić tylko naprawdę bliskie mi osoby). Dowiedziałem się, że na rynku jest naprawdę sporo preparatów, które obiecują pomagać osobom z moimi problemami. Zdesperowany sięgnąłem po kilka środków, żeby sprawdzić na sobie, który z nich okaże się dla mnie skuteczny. Padło na firmę Olimp (produkt, jak pamiętam, Prostatan), coś tam delikatniejszego też, chyba Prostapol.

Zastosowanie Prostatanu

Stosowałem regularnie, ale, delikatnie mówiąc, byłem trochę zawiedziony. Być może oczekiwałem za wiele od tych produktów, ale chciałem pozbyć się zupełnie mojego problemu. Niestety, wymienione specyfiki nie spełniły moich oczekiwań. Nie mogę powiedzieć, że nie działają, bo może faktycznie trochę złagodziły moją dolegliwość, ale nie okazały się wystarczające w drodze do całkowitego załatwienia sprawy.

Po całej kuracji ciągle potrzebowałem skutecznego preparatu.

Przy okazji lektury na temat sposobów walki z prostatą natrafiłem na Prostolan, czyli kompleksowy i skuteczny środek do walki z przerostem prostaty. Brzmi bajkowo, prawda? Cóż, dla człowieka tak zdesperowanego jak ja wówczas, każda droga może okazać się ratunkiem. Nie zastanawiając się długo zakupiłem w internecie suplement, a jeszcze trafiłem na promocję 2+1 opakowanie gratis, całość w całkiem niezłej cenie. Rozpoczęła się moja kuracja, a właściwie powinienem powiedzieć – droga do normalnego życia. Nie wiem co takiego ma w sobie Prostolan, ale te naturalne składniki naprawdę działają. Przy regularnym stosowaniu zauważyłem znaczną poprawę w funkcjonowaniu mojego organizmu.

Już po dwóch tygodniach stosowania zacząłem się więcej uśmiechać, zniknęły wory pod moimi oczami, bo w końcu się wysypiałem. Przestałem też co chwilę wychodzić do toalety, a z kaźdym tygodniem suplementacji oddawanie moczu stawało się łatwiejsze. Dzięki Prostolanowi odzyskałem swoją pewność siebie, a chyba to jest cecha, na której każdemu facetowi zależy. Jeśli szukasz czegoś sprawdzonego, szanujesz siebie i swoje pieniądze, jeśli potrzebujesz realnej pomocy i rozwiązania problemu – polecam z czystym sercem produkt, jakim jest Prostolan. Nie ma nic piękniejszego, jak władza nad swoim ciałem i świadomość, że jest się w pełni sprawnym. Dzięki, Prostolanie!

6 Odpowiedzi do Olimp Prostatan – opinie mogą bardzo zmylić

 1. Marcin pisze:

  Prostata był moim pierwszym wyborem, jeśli chodzi o preparaty na problemy z prostatą. W moim przypadku to były dopiero początki zapalania, ale już utrudniało mi to bardzo życie… Najgorsze było bolesne oddawanie moczu. Prostatan sobie dawkowałem po dwie tabletki dziennie przez 3 miesiące, ale niestety przestałem, gdy tylko okazało się, ze do toalety w nocy wstaję coraz częściej. Ewidentnie Prostatan mi nie pomógł. Może przydaje się w działaniu bardziej profilaktycznym, gdy ktoś jeszcze nie ma objawów, ale już w lekkim stadium to sobie nie radzi z objawami…
  Takie mi się wnioski nasunęły.

 2. bazyliszko pisze:

  Prostolan…? Nazwa w zasadzie jest znajoma, ale to pewnie dlatego, że wszystkie środki na problemy z prostatą nazywają się podobnie.
  Pewnie dostanę go w aptece, tak jak inne środki?

  • marcus_einse pisze:

   Z tego co widzę na oficjalnej stronie to nie ma listy sklepów stacjonarnych. Szkoda, ale wychodzi na to, że pozostaje zamówienie przez internet.

   • bazyliszko pisze:

    Oficjalna strona tzn.? Tutaj https://prostolan.pl/? A na allegro też oficjalnie sprzedają? Bo widziałem, że jest do kupienia.

    • marcus_einse pisze:

     Najbardziej profesjonalnie wygląda jednak ta strona, którą wysłałeś. Allegro to allegro, tam różne kwiaty można spotkać, chociaż, jeśli to oficjalny sprzedawca to czemu nie. Najgorszy jednak jest olx, bo tam ludzie są praktycznie anonimowi, więc cena jest niska, ale nie masz pewności, co dostaniesz.

 3. Riczi pisze:

  Zwróćcie jednak uwagę, że Prostolan ma w składzie kestrakt z korzeni macy. A ja sobie bardzo ją cenie, ziomeczki, jest zajebista na potencję i płodność (nie bez powodu przecież mówią, że to naturalna viagra) a przy tym dba o … kości! Spoko kombo. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

÷ 3 = one