Miniprost – opinie po zerowych rezultatach

Problem prostaty dotyczy coraz częściej mężczyzn w młodszym wieku. Już nie tylko mężczyźni po 70 chorują na prostatę. Najczęściej rozpoczyna się od zapalenia prostaty. Później przechodzi w przerost prostaty. Wszystko to prowadzić może do poważnych zmian, również nowotworowych. Dlatego zaleca się obserwację i szybkie działanie, jeżeli problem zacznie się pojawiać.

Zwykłe czynności były problemem

Pomyślcie o facecie, który nigdy nie miał problemów ze swoim zdrowiem. Aktywność fizyczna. Ciągłe podróże. Praca. I co najważniejsze, wiek – 62 lata. Aż tu nagle, nie wiem skąd i dlaczego, zacząłem mieć problem. Poważny problem, który każdego dnia był utrapieniem. W pracy myślałem, że mnie szlag trafi. Czasami musiałem wychodzić z ważnego spotkania, bo tak napierał mnie pęcherz. Możecie to sobie wyobrazić. Dla mnie to była katastrofa. Chciałem uniknąć najgorszego, więc zacząłem szukać rozwiązania. Okazało się, że mam problem z prostatą.

Każda wizyta w łazience to jakbym miał w sobie kaktusa albo szpilki. Okropne uczucie. Przy sikaniu bolało mnie wszystko! Co najgorsze jeszcze to parcie na pęcherz. Czasami godzinne spotkanie musiałem przerywać dwa razy… Jak wrócę do tego myślami, to sam nie dowierzam.

Podobno można sobie poradzić naturalnymi sposobami. Wyczytałem, że pomaga:

 • picie dwóch szklanek dziennie soku żurawinowego,
 • wyluzowanie się w toalecie (żaden pośpiech i stres),
 • przejście na zdrową dietę,
 • picie piwa (to akurat mi się spodobało).

Dlaczego Miniprost? Opinie o suplementach wskazywały na ich skuteczność

Domowe sposoby są dobre, ale na efekt zazwyczaj trzeba długo czekać. Ja nie miałem na to czasu. W aptece pani farmaceutka (przygotujcie się na porzucenie wstydu!) poleciła mi Miniprost. Kapsułki te są suplementem diety, który pomaga na czynności gruczołu krokowego i moczowego.

Skład, który znajduje się w jednej tabletce, według ulotki to:

 • Olej z pestek dyni 400 mg,
 • Wyciąg z owoców palmy sabałowej 160 mg,
 • Wyciąg z liści pokrzywy 120 mg,
 • Olej z nasion lnu 100 mg,
 • Cynk 10 mg,
 • Witamina E 8 mg oraz olej sojowy,
 • lecytyna sojowa,
 • wosk pszczeli;
 • składniki otoczki kapsułki.

Producent zaleca spożywanie jednej kapsułki dziennie. Trzeba ją popić sporą ilością wody. Nie różni się tutaj zażywanie od innych środków, więc każdy sobie poradzi, bez problemu. No więc przystąpiłem do brania. Niestety po tygodniu nie było żadnej różnicy. Chodziłem do toalety tak często, jak wcześniej, a ból i dyskomfort podczas sikania nie znikał. Jak dla mnie klapa. Szkoda wydawać pieniędzy.

Rozwiązanie znalazłem dopiero w internecie

Przeglądając Internet, trafiłem na kapsułki Prostolan, o których poczytałem opinie. Zamówiłem. Na drugi dzień miałem je już u siebie. Kuracja trwa 2 tygodnie, bo na tyle starcza kapsułek, które są w opakowaniu. W składzie naturalne składniki jednak w takiej formie, że mają mieć mocniejsze działanie. Spróbowałem. Po kilku dniach w toalecie zacząłem odczuwać ulgę. Wiecie, na początku czujesz jeszcze dodatkowe zdziwienie. Wcześniej nic nie pomagało, a teraz spokojnie sikasz. Po tygodniu nie odczuwałem już parcia na pęcherz. Prostolan to według mnie najlepszy i najskuteczniejszy produkt, który znowu zrobił ze mnie mężczyznę.