Lek Fugeril – opinie i negatywna recenzja

Opinie ko kuracji Figeril, który jest pochodną finasterydu

Do tej pory wydawało mi się, że leki przepisywane na receptę są skuteczne i bezpieczne dla zdrowia. Niestety teraz z własnego doświadczenia wiem, że nie jest tak do końca. Jestem mężczyzną w średnim wieku, borykam się z lekkim przerostem gruczołu prostaty i odczuwam pewnego rodzaju dyskomfort związany z oddawaniem moczu.

Fugeril – opinie po kuracji

Zanim trafiłem do specjalisty myślałem, że mam klasyczną infekcję pęcherza. Dużo czasu spędzam na działce, bez względu na pogodę robię różne rzeczy i myślałem, że po prostu się przeziębiłem. Kiedy jednak problemy z drogami moczowymi do mnie wracały, to zdecydowałem się na lekarską konsultację. Wtedy właśnie okazało się, że mam przerost gruczołu krokowego, a jednym ze skutków ubocznych tego schorzenia jest parcie na pęcherz. Specjalista zalecił mi prowadzenie zdrowego trybu życia, dietę oraz przepisał lek o nazwie Fugeril.

Musiałem się trochę nachodzić po aptekach żeby w ogóle dostać ten lek, ale w końcu się udało. Niestety nie mam zbyt dobrych doświadczeń i wiem, że medykament Fugeril zdecydowanie mi nie pomógł. Mało tego w trakcie jego zażywania zacząłem odczuwać silne bóle głowy. Nie wiem do końca czy to było związane z przyjmowaniem tych tabletek, ale wszystko poza tym jadłem i robiłem tak jak co dzień więc myślę, że leki miały taki właśnie skutek uboczny. Jeżeli chodzi o skuteczność działania na układ moczowy, to także nie odczułem znaczącej różnicy. Dalej musiałem wstawać po kilka razy w nocy, dalej nie mogłem do końca się wysikać i czułem mocne parcie na pęcherz. Jako że, nie lubię stosować czegoś co mi nie pomaga zdecydowałem się na odstawienie leku.

Rozwiązania postanowiłem szukać na własną rękę.

Jestem oczytanym mężczyzną, wiem jak korzystać z zasobów internetowych i to właśnie w sieci postanowiłem znaleźć rozwiązanie swojego problemu. Wiem oczywiście, że na mnóstwo porad trzeba patrzeć przez palce, ale wiem też, w internecie można znaleźć bardzo przydatne i specjalistyczne wskazówki. Założyłem konta na kilku forach internetowych, brałem czynny udział w dyskusjach i dowiedziałem się, że jednym z najczęściej polecanych suplementów na prostatę jest Prostolan. Zanim kupiłem dwa opakowania tych kapsułek, to dokładnie poznałem ich skład oraz sprawdziłem jakie mogą być skutki uboczne. Okazało się, że tabletki są bezpieczne dla zdrowia, dedykowane dla mężczyzn w różnym wieku i mają całkowicie naturalny skład. Uzbrojony w taką wiedzę rozpocząłem kurację. Na początku łykałem po dwie tabletki dziennie, jedną rano i jedną wieczorem.

Po dwóch tygodniach suplement zaczął przynosić pozytywne skutki.

Jednym z pierwszych objawów był fakt, że nie odczuwałem już takiego nacisku na pęcherz. Jednym słowem nie chciało mi się ciągle sikać. Potem zauważyłem, że nie muszę już wstawać po trzy razy w nocy. Wystarczyło, że załatwiłem się tuż przed snem. Leki działały, ale pamiętałem o tym co było napisane w ulotce, więc przez kolejne dwa tygodnie przyjmowałem jeszcze po jednej kapsułce dziennie. Teraz nie borykam się już z żadnymi nawrotami choroby, a moja prostata ma się całkiem dobrze.

Panowie, chcę Was zapewnić, że Prostolan działa i jeśli tylko zastanawiacie się nad tym czy go zamówić, to polecam. Po jego zażywaniu przestaniecie zamartwiać się o swój pęcherz.