Kapsułki na prostatę Tamsudil nie działają

Mam 45 lat, wydawało mi się, że problem prostaty mnie nie dotyczy. W rodzinie nigdy nie występowały podobne problemy, albo po prostu nic mi o nich nie wiadomo. Jakiś czas temu zauważyłem niepokojące objawy, w telewizji i gazetach jest mnóstwo informacji na temat prostaty i problemów z oddawaniem moczu u mężczyzn. Nie musiałem nawet iść do lekarza, żeby domyślić się że pewnie będę potrzebował leczenia. Nie chciałem się jednak leczyć na własną rękę. Większość leków ma mnóstwo skutków ubocznych, bałem się że pojawią się u mnie wszystkie i zamiast sobie pomóc jeszcze sobie zaszkodzę, zwłaszcza że choruję też na cukrzycę. Umówiłem się do lekarza, żeby upewnić się jakie leki mi pomogą i które z nich mogę przyjmować razem z insuliną i lekami na cukrzycę. Niestety chyba straciłem tylko czas.

Tamsudil polecił mi lekarz, miał też dobre opinie

Tabletki na prostatę TamsudilRzeczywiście problemy z oddawaniem moczu i ciągłe nocne wstawanie są związane z przerostem prostaty. Na szczęście jest to łagodny przerost i lekarz zapewnił mnie, że nie ma powodów do zmartwień – to nie rak. Przynajmniej na razie, wiem że muszę to kontrolować. Od kilku miesięcy brałem Tamsudil kapsułki na prostatę. Polecił mi je lekarz jako skuteczne i bezpieczne w moim przypadku. Opinie w internecie były pozytywne, dużo osób, które stosowały ten lek przede mną chwaliło go. W moim przypadku się nie sprawdził i niestety efekty leczenia Tamsudilem są żadne.

Oprócz tego, że muszę pamiętać o codziennym przyjmowaniu leków, wystąpiły u mnie skutki uboczne. Opinie jakie znalazłem zwykle nie poruszały tematu problemów z męskością czy osłabienia i zawrotów głowy. Niestety u mnie pojawiły się takie objawy. Na początku złego samopoczucia nie łączyłem z nowymi lekami, jednak teraz jestem pewien, że pogorszenie jest związane z terapią. Ulotka Tamsudilu rzeczywiście mówi o możliwych efektach ubocznych.

Tasmudil – efekty, a raczej ich brak

Leczenie Tamsudilem nie przyniosło u mnie poprawy stanu prostaty, efekty uboczne zabierają za to radość z życia i skłaniają mnie do ponownej wizyty u lekarza i zamieniania Tamsudilu na inne kapsułki na prostatę. Skład tego leku pozostawia wiele do życzenia. Myślałem, że lek dobrany i polecany przez specjalistę powinien działać dobrze, jednak u mnie po kilku miesiącach wciąż nie ma poprawy, a przecież leki nie są obojętne dla całego organizmu. Pewnie zanim znowu pójdę do lekarza będę próbował innych preparatów. Może tym razem poleconych przez farmaceutę, albo któregoś ze znajomych. Nie miałem przekonania do kapsułek na prostatę o naturalnym składzie, jednak czytam o ich efektach i wiele osób twierdzi, że szybko pomagają i w stanie takim jak mój powinny się sprawdzić, jednocześnie nie będę szkodził reszcie organów.

Efekty uboczne Tamsudilu

Warto wspomnieć o tym, że lek wpływa na zdolność do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dowiedziałem się o tym przypadkiem, czytając ulotkę. Lekarz mi o tym nie powiedział, a to dosyć istotna informacja, zwłaszcza jeśli ktoś zawodowo pracuje jako kierowca. Ja na szczęście nie mam tego problemu, ale weźcie to pod uwagę jeśli rozważacie leczenie Tamsudilem.

Tamsudil kapsułki na prostatę – nie polecam

Kapsułki na prostatę Tamsudil mnie nie pomogły, nie twierdzę że nie sprawdzą się u wszystkich, może lek dla mnie jest za silny i dlatego powoduje skutki uboczne. Gdyby działał i wreszcie bym się wysypiał może czekałbym aż efekty ustąpią, ale w sytuacji w której jestem czekanie nie ma sensu.