Kapsułki na prostatę Fokusin – w mojej opinii nie warto ryzykować

Moje problemy z prostatą zaczęły się niecałe dwa lata temu. Nie jestem jeszcze starszym panem, bo mam dopiero mniej niż pięćdziesiąt lat, dlatego nie ukrywam, że byłem załamany faktem pojawienia się tej uciążliwej choroby. Czułem się nie tylko przygnębiony z powodu trudności ze zdrowiem, potwornego bólu i problemów pojawiających się w nocy, ale również odczuwałem niemałe zawstydzenie. Nikt przecież nie lubi, gdy dotyka go kłopot intymny, a prostata takim właśnie kłopotem jest. Nie spocząłem jednak na samych narzekaniach i zamiast tego oraz skupiania się na swoim negatywnym samopoczuciu, zdecydowałem, że podejmę się jakiejś kuracji. Wtedy przypomniało mi się, że jeszcze jakiś czas temu jeden z moich kolegów z byłej pracy wspominał w ramach żartu, że jak któryś z nas (współpracowników) cierpiałby kiedykolwiek na prostatę, to powinniśmy sobie zakupić Fokusin kapsułki na prostatę. Wtedy śmialiśmy się z tego wszyscy, po czasie natomiast potrzebowałem realnej pomocy, więc kupiłem ten produkt.

Jaki skład ma Fokusin i co zawiera ulotka?

Przed rozpoczęciem kuracji kapsułkami Fokusin przeczytałem ich skład oraz wszelkie niezbędne zalecenia dotyczące ich stosowania. Pominąłem przy tym możliwe do wystąpienia skutki uboczne, których opis także zawierała ulotka dołączona do preparatu. Tej decyzji później żałowałem, jednak o tym za chwilę. Kurację zacząłem jeszcze tego samego dnia, stosując się ze szczególną dokładnością do instrukcji podanych przez producenta w ulotce.

Długie leczenie lecz brak efektów

Tabletki na prostatę FokusinPrzez cały okres leczenia, a trwało to około siedmiu tygodni, nie zapomniałem wziąć żadnej dawki środka. Łykałem kapsułka za kapsułką regularnie i tak jak należało popijałem wystarczającą ilością wody. Chyba nigdy dotąd nie byłem tak systematyczny w żadnej kuracji farmakologicznej, aż sam sobie się dziwiłem.

W sumie nie było w tym jednak nic dziwnego, ponieważ ból i inne nieprzyjemności związane z prostatą były tak dokuczliwe, że pragnąłem jak najszybciej się ich pozbyć. Niestety po upływie wspomnianych siedmiu tygodni nie pojawiły się u mnie żadne pozytywne efekty.

Kapsułki na prostatę Fokusin w mojej opinii nie pomagają

Brak rezultatów i brak nadziei na poprawę stanu mojego zdrowia – tak to wyglądało. Byłem załamany. Po pierwsze, kapsułki Fokusin okazały się nieskuteczne, pomimo że były produktem powszechnie znanym i rzekomo polecanym. Po drugie, wystąpiły u mnie działania niepożądane…. Dokładnie chodziło o to, że odkąd rozpocząłem kurację tym preparatem, odczuwałem okropne swędzenie w okolicach intymnych. W pewnym momencie było to już tak doskwierające, że nie byłem w stanie przestać się drapać. Z tego drapania nawet miałem potem rany. Całe szczęście, że po odstawieniu kapsułek, wszystko wróciło do normy i swędzenie ustało. Pozostał natomiast nierozwiązany problem z prostatą.

Fokusin może i jest popularny, ale nie działa

Dotarło do mnie, że popularny środek nie zawsze oznacza środek efektywny i pozytywnie wpływający na nasze zdrowie. Teraz rozumiem, że najważniejsze są doświadczenia i opinie innych osób, które zmagały się z podobnymi kłopotami do naszych. Zanim kupi się jakiś preparat, warto coś o nim poczytać lub popytać inne osoby o zdanie.