Kapsułki na prostatę Doctor Life – opinie i wnioski z kuracji

Na produkt Doctor Life, Saw Palmetto kapsułki na prostatę trafiłem poprzez przeczytanie o jego rzekomej skuteczności w pewnej ulotce reklamującej różnego rodzaju preparaty, która przypadkowo wpadła mi w ręce w poczekalni do lekarza, gdzie wybrałem się z całkiem inną sprawą. Problem prostaty znam jak własną kieszeń, bo towarzyszy mi on już od kilku ładnych lat. Wolałbym nie być doświadczony w tych sprawach, ale niestety takie figle czasami płata los. Wracając do wspomnianych wyżej kapsułek na prostatę, zaraz po przeczytaniu o nich postanowiłem, że je wypróbuję. Co prawda, nie wiedziałem nawet, jakie mają one opinie i czy mężczyźni, którzy je już przetestowali byli zadowoleni z efektów. Mimo tego, zdecydowałem zaryzykować.

Początek kuracji z kapsułkami Doctor LifeTabletki na prostatę Doctor Life

Kapsułki Doctor Life, Saw Palmetto były łatwo dostępne, ponieważ w najbliższej z aptek dostałem ich opakowanie. Była do niego dodana także ulotka informująca o wszystkich istotnych kwestiach związanych z ich stosowaniem. Przeczytałem skład produktu oraz zalecenia dotyczące postępowań podczas kuracji. Była tam również tabelka z możliwymi do wystąpienia w trakcie leczenia skutkami ubocznymi, ale nie chciało mi się tego czytać, czego później serdecznie żałowałem. Rozpocząłem kurację zaraz po zakupie środka. Podczas kuracji trwającej niecałe pięć tygodni właściwie stosowałem się do porad producenta, które zamieścił w długiej ulotce. Zażywałem odpowiednią ilość kapsułek, jak również popijałem je określoną ilością płynów. Stosowałem się także do zaleceń związanych z posiłkami oraz godzinami zażywania produktu. Byłem zadowolony z siebie, że tak perfekcyjnie podszedłem do procesu leczenia. Później jednak, po upływie tych prawie pięciu tygodni, byłem załamany.

Jedyne efekty po wzięciu kapsułki na prostatę Doctor Life, to uboczne

Nie było mowy o żadnych rezultatach. Działanie produktu Doctor Life, Saw Palmetto było kompletnie niezauważalne, nieodczuwalne. Efekty nie pojawiły się, pomimo regularności i systematyczności z mojej strony podczas kuracji. Nie wiedziałem już, co mam dalej robić, zwłaszcza że po tych kapsułkach bardzo nieprzyjemnie się czułem, jeśli chodzi o żołądek. Wielokrotnie miałem biegunki, bóle brzucha, nudności. Stwierdziłem wtedy, że odstawię te kapsułki i sprawdzę, czy coś się zmieni. Oczywiście były to działania niepożądane wywołane przez ten preparat, gdyż po rezygnacji z niego, wymienione wyżej symptomy i złe samopoczucie przeminęły raz na zawsze. Niepokoiłem się jednak nadal tym, że z moją prostatą wciąż jest źle.

Strata pieniędzy, nie polecam Doctor Life!

Dziś myślę sobie, że niepotrzebnie wydałem wtedy niemałe pieniądze na środek Doctor Life, Saw Palmetto. Z biegiem czasu zrozumiałem, że popularność danego produktu przeważnie w ogóle nie gwarantuje jego skuteczności. Wręcz przeciwnie, bardziej efektywne okazują się preparaty mniej znane przez mężczyzn. Trafić na nie można dzięki poczytaniu w internecie różnych forów internetowych, gdzie ludzie wymieniają swoje zdania oraz doświadczenia w związku z wieloma produktami, także działającymi na prostatę. Warto zasięgnąć opinii innych, po to, by bez sensu nie eksperymentować na swoim organizmie.