Kapsułki na prostatę Bazetham – opinia o suplemencie

Od lat cierpię na chorą prostatę. Walczyłem z tym problemem długi czas i nie mogłem sobie z nim poradzić. Na ten moment na szczęście jest już dobrze, ale to co przeżyłem, te wszystkie męczarnie zapamiętam na zawsze. Nie dość, że objawy tego schorzenia są bardzo bolesne i niekomfortowe, to jeszcze zdarzyło mi się wpaść na produkt, który zamiast pomóc, pogorszył sprawę. Mowa tu o preparacie Bazetham kapsułki na prostatę, który dostałem od starszego brata. Wiedział, że mam kłopoty zdrowotne, a słyszał o tych kapsułkach podobno dobre opinie, więc chciał mi zrobić przyjemność.

Efekty uboczne kapsułki Bazetham już na początku kuracji

Niestety zamiast przyjemności, produkt ten spowodował u mnie jeszcze większe problemy. W prawdzie na początku brat zapewniał mnie, że czytał skład i inne ważne informacje, które prezentowała ulotka dodana do opakowania z kapsułkami i że nie ma się czego obawiać.Tabletki na prostatę Bazetham Ufając mu, rozpocząłem zażywanie tego środka. Już w pierwszych dniach czułem, że coś jest nie do końca w porządku ze mną. Czułem jakieś dziwne mdłości i niepewny żołądek. Myślałem jednak o tym, że mój organizm pewnie potrzebuje chwili czasu, żeby móc przyzwyczaić się i przystosować do preparatu Bazetham. Stosowałem go więc dalej. W stosowaniu byłem bardzo dokładny i systematyczny, zwłaszcza że mój brat co jakiś czas mnie sprawdzał i kontrolował, bo sam był niezwykle zainteresowany tym, jakie będą efekty tego leczenia.

Regularnie stosowane kapsułki na prostatę Bazetham nie dały efektów

Zatem każdą kapsułkę brałem o określonej porze, popijając tak jak pisało w ulotce. Nigdy też nie zdarzyło mi się zapomnieć o którejś z dawek, nie miało to ani razu miejsca. Byłem przekonany, że tak regularne stosowanie tego preparatu będzie skuteczne. Chcę dodać jednak, że nieustannie źle się czułem, było mi niedobrze, do tego miałem częste biegunki (niekiedy nawet kilka razy dziennie). Po upływie trzech tygodni dałem za wygraną. Powiedziałem bratu, chociaż było mi naprawdę głupio i miałem chyba wyrzuty sumienia, że nie jestem w stanie dłużej kontynuować tej kuracji ze względu na to złe samopoczucie.

Kolejne efekty uboczne kapsułek Bazetham…

Czułem, że są to skutki uboczne stosowania kapsułek Bazetham. Faktycznie miałem rację, ponieważ po odstawieniu ich symptomy te odeszły w niepamięć po dosłownie paru dniach. Z jednej strony odetchnąłem wtedy z ulgą, z drugiej jednak miałem świadomość, że ten preparat w ogóle nie pomógł mi rozwiązać trudności dotyczących prostaty. Zastanawialiśmy się potem z bratem, co dalej.

Bazetham kapsułki na prostatę to strata pieniędzy i za duże ryzyko

W związku z powyższym nie polecam tego produktu. Jest on nieefektywny, ale również może wywoływać działania niepożądane, które są naprawdę nieprzyjemne i sprawiają wiele trudności w codziennym funkcjonowaniu. Chcę ostrzec innych, aby przed kupowaniem jakiegokolwiek środka na prostatę, najpierw popytali osób, które go już stosowały, czy ma to sens. Lepiej inwestować w coś sprawdzonego, niż eksperymentować niepotrzebnie na własnym organizmie. Teraz jest dla mnie jasne, że popularne produkty nie zawsze mają moc, o którą nam chodzi. Często jest tak, że te mniej znane wyroby przynoszą rezultaty, o jakie nam chodziło. Poszukajmy tego, co dla nas dobre.