Kapsułki na prostatę Adatam – opinie wkurzonego gościa

Od dłuższego czasu mam problemy z prostatą. Jak lekarz zdiagnozował, borykam się z problemem delikatnego rozrostu gruczołu krokowego, czyli prostaty. Próbując sobie pomóc, postanowiłem zasięgnąć informacji w internecie, gdzie natrafiłem na lek Adatam.

Kapsułki na prostatę Adatam – brak pozytywnych efektów stosowania

Tabletki na prostatę Adatam

Z pozoru, szybko spodobał mi się ten produkt, zwłaszcza, że jego opinie były w większości pozytywne. Gdy rozpocząłem stosowanie Adatamu, szybko zorientowałem się, że nie przynosi on oczekiwanych rezultatów. Tamsulosyna chlorowodorku obecna w tym leku, powinna powoli, lecz skutecznie eliminować z mojego życia problemy na które cierpię, a tak się nie stało.

Po dłuższym stosowaniu leku, nie uzyskałem żadnej poprawy, a stałem się bardziej senny, zmęczony, a także czasami towarzyszyły mi uczucia omdlenia. Po tych wszystkich niemiłych doświadczeniach, ostatecznie zrezygnowałem z stosowania Adatamu. Obiecywano mi tak wiele, a ostatecznie, nie otrzymałem nawet ułamka oczekiwanych rezultatów. Zdecydowanie nie tak powinno wyglądać zażywanie leku na prostatę. Po odstawieniu leku skonsultowałem się z lekarzem, aby uzyskać poradę co do wyboru innego leku na rozrost gruczołu krokowego.

Adatam – uważajcie na skutki uboczne!

Zupełnie przypadkowo dowiedziałem się, że zawarta w leku tamsulosyna w rzadkich przypadkach, może spowodować obniżenie ciśnienia tętniczego we krwi, co u niektórych osób, może skutkować przypadkami omdleń, a także odczuwanymi przeze mnie sennością i zmęczeniem, dlatego nie twierdzę, że z Adatamem jest coś nie tak. Twierdzę, że niektóre osoby, które mają podobne odczucia jak ja, powinny jak najszybciej odstawić lek i poszukać innego rozwiązania, lepiej dopasowanego do danego organizmu.

Ponadto, eksperci twierdzą, że tamsulosyna może również w rzadkich przypadkach powodować problemy z wytryskiem. Dokładnie mówiąc, nieprawidłowy wytrysk, lub jego zaburzenia. Przez działanie tamsulosyny, nasienie może mieć kłopoty z wydostaniem się za pośrednictwem cewki moczowej, a co za tym idzie będzie się cofać do pęcherza moczowego. Innym skutkiem ubocznym jest zmniejszona ilość spermy przy wytrysku, bądź całkowita niemożność doprowadzenia do niego. Jak twierdzi producent Adatamu, skutki te nie stanowią zagrożenia dla pacjenta. Osoby które nie potrafią zaakceptować podanych skutków ubocznych leku, powinny zrezygnować z jego stosowania i poszukać bardziej dopasowanego do ich organizmu specyfiku leczniczego, bądź innych sposobów leczenia schorzenia pęcherza moczowego.

Zrezygnowałem z tego leku przez efekty uboczne

Niestety, nie ma na świecie dwóch tych samych organizmów. Nasze ciała różnią się znacząco od siebie, przez co nie jest możliwe, aby jeden produkt, odpowiadał potrzebom każdego człowieka. W moim przypadku lek Adatam nie spełnił swojej roli, dlatego nigdy nie polecę go nikomu, oraz nigdy do niego nie powrócę.

Nie polecam leku Adatam

Doświadczenia związane z lekiem Adatam, nauczyły mnie, że przy wyborze odpowiedniego leku dla siebie, trzeba kierować się opinią specjalisty, znać dużo opinii na jego temat, oraz gdy tylko zauważymy, że lek nam nie służy, jak najszybciej go odstawić i poszukać alternatywnej metody leczenia danego problemu.

5 Odpowiedzi do Kapsułki na prostatę Adatam – opinie wkurzonego gościa

 1. Mariusz29 pisze:

  Od razu powiem, że jeśli ktoś ma nadzieję na zmniejszenie przerostu prostaty w zaawansowanym stadium, to niech nie nastawia się na wybitne wyniki. Moje wyniki polepszyły się tylko nieco na początku, z czasem – poprawa zwolniła aż w końcu zatrzymała się w martym punkcie. Od jakiegoś czasu, znowu zacząłem czuć problemy z prostatą. Adatam to słaby lek.

 2. Hamlet pisze:

  Wszystko to prawda z tymi skutkami ubocznymi. Najgorsze jest to, że pojawiają się już praktycznie od pierwszego dnia, ale już tak szybko nie znikają, nawet parę dni po odstawieniu.
  Nic specjalnego.

 3. leo39 pisze:

  3 miesiące kuracji na łagodny przerost prostaty.
  Efekty oceniam na średnio zadowalające. Z pewnością zmniejszyło się u mnie parcie na pęcherz i częstotliwość wstawania po nocach do toalety. PSA niestety tylko nieznacznie poszło w dół.
  Nie wiem, czy zostanę jeszcze przy tych tabletkach albo podobnych tabletkach. Już prędzej skłaniam się ku naturalnym suplementom, ale jeszcze nie wiem, co konkretnie wybiorę.

  • Krzychu pisze:

   Akurat z preparatami naturalnymi mam trochę doświadczenia i jednym z lepszych jest prostolan. Ma spore ilości ekstraktu z macy i palmy sabałowej a to kluczowe przy kłopotach z prostatą. Prostatan też jest całkiem ok, ale jednak nie ma tam takiego bogactwa składników.

   • Bzyl pisze:

    Prostatan jest akurat słaby… a przynajmniej nie sprawdził się u mnie. Już po 3 kapsułkach poczułem nieprzyjemną zgagę, po kolejnych dwóch miałem już problemy żołądkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifty four ÷ twenty seven =