Kapsułki Cyclo 3 fort – opinie o nieudanej kuracji

Opinie o kapsułkach Cyclo 3 Fort mam jednak dużo gorsze niż na początku!

Żylaki odbytu są cholernie wstydliwą chorobą. Mało kto się do niej przyznaje. Gdy dowiedziałam się o tym, że i mnie dotyczy ten problem, początkowo wpadłam w panikę i stwierdziłam, że świat skończył mi się w jednej chwili. Często siedzę w pracy, ponieważ jestem graficzką komputerową, ale nie sądziłam, że żylaki odbytu zaatakują mnie tak szybko. Mam dopiero 37 lat i na takie dolegliwości raczej chyba nie czas w tym wieku. Cóż, trzeba było wziąć się do roboty, żeby problem nie rozprzestrzenił się na dobre.

Słyszałam o kobietach, które nie leczyły żylaków u siebie i potem przepłaciły to o wiele gorszymi konsekwencjami. Ja nawet sobie nie chciałam wyobrażać siebie za 20 lat z hemoroidami i trudnościami w toalecie. Same wyobrażenie napawało mnie raz wstrętem, a raz przerażeniem. Podczas jednej z rozmów z moją mamą wyszło na jaw, że u nas w rodzinie hemoroidy są dość powszechnym zjawiskiem u kobiet i że prawdopodobnie ma to podłoże genetyczne. Dobra, ale dlaczego dowiedziałam się o tym tak późno? Może gdybym wiedziała wcześniej, to bardziej odpowiednio bym mogła się przygotować na kontakt z żylakami? Chociaż – jak to mówią – co ma być, to będzie…

Leczenie kapsułkami cyclo 3 fort

Polecony mi został w  pierwszej kolejności lek cyclo 3 fort w formie kapsułek. Znajoma mówiła, że jest dobry i że po kilku dniach stosowania hemoroidy ustępują i nie ma mowy o śladach krwi na papierze toaletowym, czy podpasce. Nastawiłam się jak najbardziej pozytywnie, a rezultaty okazały się przeciętne. Może troszkę zostało zahamowane krwawienie, ale to za mało, aby cieszyć się w pełni komfortem noszenia białej bielizny, nie mówiąc już o innych rzeczach. Hemoroidy młodym dziewczynom z pasją i chęcią do życia naprawdę potrafią zatruć życie. Cały czas bałam się, czy jeszcze będę mogła dobrze się czuć w kontaktach z moim chłopakiem, czy on niczego nie zauważy? Ile czasu w łazience więcej będę musiała spędzać przy każdej chwili spędzonej na toalecie? Czułam się z tym wszystkim paskudnie. Zawód, jaki sprawił mi cyclo 3 fort odbierał mi ochotę do wszystkiego.

Prostolan spada z nieba!

Tak! To było prawdziwe odkrycie i rewolucja! Natrafiłam na reklamę Prostolanu w Internecie. Była bardzo efektownie zaprojektowana od strony graficznej, a ja w swojej pracy bardzo mocno zwracam uwagę na szczegóły. To zaprowadziło mnie do sklepu internetowego, gdzie oczywiście zamówiłam lek Prostolan. Przyszedł bodajże 2 dni po złożeniu zamówienia. Zaczęłam go stosować według wskazówek, od razu. Krwawienia odbytu zaczęły robić się coraz rzadsze, aż w końcu całkowicie ustały. Odetchnęłam z ulgą. Nie zaprzątam sobie teraz myśli o hemoroidach. Znowu cieszę się chwilą. Postanowiłam też poza godzinami pracy więcej się ruszać, aby utrzymać dobra formę do walki z hemoroidami, bo przecież wiadomo, że ćwiczenia fizyczne zawsze pomagają w pracy każdego leku czy suplementu.

Prostolan spełnił swoje zadanie. Teraz jest zawsze przy mnie, w mojej pracowniczej torebce. To moje koło ratunkowe na gorsze dni. A zdarzają się już one coraz rzadziej.