Colon C Men – opinie lepsze od działania

Żaden mężczyzna nie lubi przyznawać się do swoich problemów zdrowotnych. To dla nas duży wstyd i utrata wiary w siebie. Niestety z problemami prostaty spotyka się co 3 mężczyzna w podeszłym wieku. Dla żadnego z nas nie jest to przyjemnością, a wizyta u lekarza jest dla nas prawdziwą traumą. Ja to wszystko znam z własnego doświadczenia. Znalazłem jednak sposób na to, żeby uporać się ze swoimi problemami. Po odpowiedniej kuracji prostata działa tak jak powinna a ja znowu czuję się jak młody chłopak.

Colon C Men – opinie mówią, że to dobry sposób na prostatę.

Jestem mężczyzną, który nigdy się nie poddaje. Więc kiedy zauważyłem u siebie pierwsze objawy przerostu prostaty wiedziałem, że muszę działać. Przeglądałem strony internetowe, podpytywałem kolegów (chociaż żaden nie chce głośno powiedzieć, że ma problem) i szukałem polecanych produktów w gazetach.

W końcu znalazłem polecany proszek Colon C Men, który w swoim składzie miał same naturalne składniki takie jak: łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), inulina z cykorii (Cichorium intybus), ekstrakt z pestek dyni, ekstrakt z granatu, drożdże wzbogacone w selen, podwójnie powlekane bakterie z rodzaju Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium lactis.. Skład nie był długi, więc zastanawiałem się, czy na pewno może to pomóc na mój problem. Zastosowanie? Dwa razy dziennie po czubatej łyżeczce. Efekt miał być powalający, a problemy w łazience nie takie uporczywe jak wcześniej.

Co się okazało? Że na mnie to w ogóle nie działało. Niestety, zalecenia stosowałem bardzo dokładnie, a efektu ukojenia nie czułem. Problem był taki sam jak wtedy, kiedy rozpoczynałem kurację.

Jakie są najczęstsze objawy problemów z prostatą?

  • nagła potrzeba oddania moczu,
  • ból,
  • wyciekanie moczu z cewki moczowej,
  • kłopoty z oddawaniem moczu.

Ja po Colonie C ciągle odczuwałem każdy z tych wymienionych punków. Na raz.  Dlatego powiedziałem sobie jednak, że się nie poddam! Zacząłem szukać dalej.

W końcu znalazłem to, czego szukałem

Trafiłem na Prostolan i rozpocząłem kurację. Całe opakowanie zawiera odpowiednią ilość kapsułek na dwu tygodniową kurację. Postanowiłem spróbować, bo to krótki czas, a jeżeli miałem poczuć ulgę, to czemu nie! Już po pierwszych dniach zauważyłem, że strumień moczu jest silny, a podczas jego oddawania nie czuję takiego bólu jak na początku. Naturalne składniki zawarte w składzie naprawdę zaczęły dobrze działać na mój organizm. Nie odpuściłem i zastosowałem dłuższą kurację, nie odpuszczając ani jednego dnia. To była dobra decyzja, ponieważ wtedy od razu odczułem swobodę i czułem się dobrze. Żaden dyskomfort nie pojawiał się już w toalecie, a ja nie musiałem podczas jazdy samochodem co chwilę się zatrzymywać i szukać łazienki. Nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego, jaka to swoboda i naturalność, kiedy nie czuje się bólu.

Jak się czuję po całej kuracji?

Problemy z oddawaniem moczu i uczucie zalegania moczu nie towarzyszyło mi to już żadnego dnia. Od zakończenia kuracji kapsułkami Prostolan nie musiałem już się zastanawiać czy wychodzić z domu, czy zostać. W końcu moje życie znowu nabrało barw, a żona przypomniała sobie, jak razem możemy ciekawie i aktywnie spędzać czas. To był bardzo dobry wybór, którego nigdy nie pożałuję.