Colfarm, wierzbownica drobnokwiatowa – opinie i przestroga

Krótko po 65 urodzinach zauważyłem u siebie niepokojące objawy początków przerostu prostaty. Coraz częściej wstawałem w nocy żeby oddać mocz, a także towarzyszyło mi nieręczne uczucie nie do końca opróżnionego pęcherza. Wiedziałem że może to oznaczać tylko jedno- zaczęła się dla mnie walka z przerostem gruczołu krokowego.

Colfarm, wierzbownica drobnokwiatowa – opinie i moja krótka recenzja

Mój znajomy, który również borykał się z tym problemem od jakiegoś czasu, polecił mi preparat Colfarm, Wierzbownica drobnokwiatowa tabletki na prostatę. Stosował ten preparat już dłuższy czas i bardzo go sobie chwalił. W swoim składzie preparat ten zawierał standaryzowany wyciąg z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej, rośliny pospolicie występującej w Polsce. Przekonał mnie naturalny skład- nigdy nie byłem fanem faszerowania organizmu dużą dawką chemii. W

informacjach na opakowaniu obiecywano że wierzbownica drobnokwiatowa posiada właściwości wspomagające działanie prostaty oraz silne właściwości antyoksydacyjne. Niestety, brak było ulotki. Zapoznałem się również z informacjami na temat spodziewanych efektów stosowania preparatu Colfarm, Wierzbownica drobnokwiatowa tabletki na prostatę, dostępnymi w internecie. Wszystko co na ten temat znalazłem, wyglądało więcej niż obiecująco. Pełen najlepszych nadziei, przystąpiłem do kuracji.

Efekty i kuracja

Przyjmowałem- według zaleceń z opakowania- jedną tabletkę dwa razy dziennie. Z uwagi na to, że jest to produkt bazujący na naturalnych substancjach, dałem sobie dwa tygodnie aby poczekać na pierwsze efekty. Niestety, pomimo moich oczekiwań, nic się nie poprawiło. Dalej wstawałem 4-5 razy w ciągu nocy żeby się wysikać, i odczuwałem parcie na pęcherz. Być może oczekiwałem zbyt wiele już po dwóch tygodniach?

Z drugiej strony zadałem sobie pytanie: Ile można czekać aż coś się poprawi? Postanowiłem dać temu preparatowi jeszcze jedną szansę- poczekałem do końca miesiąca. Nie zauważyłem poprawy, a parcie na pęcherz jeszcze się zwiększyło. Nie wiem ile musiałbym przyjmować ten preparat żeby zauważyć poprawę?

Całe szczęście znalazłem alternatywę

Zawiedziony stosowaniem preparatu Wierzbownicą drobnokwiatową w tabletkach, postanowiłem na własną rękę poszukać czegoś co mi pomoże. Na forum internetowym dla mężczyzn po 60-tce, natknąłem się na pozytywne opinie dotyczące preparatu Prostolan. Wielu użytkowników przekonywało, że dopiero ten preparat pomógł im w przeroście prostaty. Postanowiłem zaryzykować jeszcze raz. Zamówiłem ten preparat przez internet, uzyskując korzystny rabat. Ucieszył mnie fakt, że również Prostolan, ma skład oparty o naturalne substancje lecznicze.

Zacząłem przyjmować dwie tabletki dziennie, według zaleceń z ulotki. Tym razem nie musiałem długo czekać na pierwsze efekty. Już po niecałych dwóch tygodniach zauważyłem mniejsze parcie na pęcherz, lepszy strumień moczu oraz rzadziej wstawałem w nocy. Poprawiło mi się na tyle, że teraz biorę Prostolan już wyłącznie profilaktycznie- jedną tabletkę dziennie. Jestem bardzo zadowolony z tego preparatu- jest on nieco droższy od innych tego typu produktów na rynku, ale to dlatego że jest wysoko skoncentrowany, aby lepiej działać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

× three = twelve