Tabletki Cardura – opinie po całym opakowaniu

Jeszcze parę lat temu nie sądziłem, że dziś będę się przejmować swoimi problemami z prostatą. Mam ponad 50 lat, jestem aktywny zawodowo i sprawny fizycznie. Niestety odezwały się u mnie geny i od paru miesięcy borykam się z problemami związanymi z oddawaniem moczu, dyskomfortem i lekkim przerostem prostaty. Z zawodu jestem konduktorem i praktycznie każdego dnia sporo czasu spędzam w trasie. Nie muszę chyba mówić jak w drodze uciążliwe są moje dolegliwości.

Tabletki Cardura – opinie i zastosowanie

Muszę jednak być w formie i dlatego też, postanowiłem przeciwdziałać chorobie. Zapisałem się na wizytę lekarską, zrobiłem zlecone mi badania i wszyło z nich, że na razie mam lekki przerost gruczołu krokowego. Dla mnie jak dla prawdziwego mężczyzny była to szokująca informacja. Lekarz natomiast stwierdził, że za pomocą leków można sobie poradzić z tą dolegliwością, a na pewno można złagodzić wszystkie jej skutki uboczne. Z przepisaną receptą udałem się więc do apteki i wykupiłem całą dawkę leku o nazwie Cardura. Było to 30 tabletek, które miałem spożywać jeden raz dziennie. Tak też zacząłem robić. Po pierwszym dniu nie odczułem żadnych skutków ubocznych, ale już po trzech kolejnych dnia strasznie chciało mi się spać i pić. Nie mogłem także utrzymać równowagi i miałem bardzo niestabilne ciśnienie.

Na szczęście wszystkie te objawy przydarzyły mi się w dniu wolnym od pracy. Nie wyobrażam sobie bowiem przeżyć tych dolegliwości w pociągu podczas sprawdzania biletów pasażerom. Pomyślałem sobie, że mój organizm musi się przyzwyczaić do tych leków i stąd te komplikacje. Niemniej jednak, objawy nie ustępowały, a do tego nie odczułem także poprawy ze strony układu moczowego. Poszedłem na zwolnienie lekarskie, odstawiłem te tabletki i zacząłem szukać czegoś innego.

Jak większość osób w naszym świecie swoje pierwsze kroki skierowałem do internetu.

Trafiłem tam na kilka aukcji i ogłoszeń promujących suplement Prostolan. W pierwszym momencie byłem nieco sceptycznie nastawiony do tych kapsułek, ale stwierdziłem, że nic gorszego niż poprzednie leki nie może mi się przydarzyć i złożyłem zamówienie. Kupując dwa opakowania zrobiłem sobie zapas na cały miesiąc. To niebywałe, ale już po pierwszym tygodniu odczułem znaczną poprawę w stanie zdrowia. Byłem w trasie, zająłem się swoimi obowiązkami i dopiero pod koniec dnia zauważyłem, że znacznie mniej niż zwykle biegałem do toalety. Wtedy pojawiła się nadzieja, że tabletki Prostolan naprawdę działają. Suplement okazał się bardzo skuteczny. Jestem z siebie dumny, że go kupiłem bo teraz po całym miesiącu kuracji moje wszelkie dolegliwości związane z prostatą w końcu ustąpiły. Mogę już swobodnie wykonywać swoje obowiązki zawodowe, nie muszę w nocy biegać do toalety i nie mam ciśnienia na pęcherz.

Prostolan był bardzo dobrym wyborem.

Wiem, że kapsułki są bezpieczne dla zdrowia, wiem, że radzą sobie z prostatą i mają naturalny skład. Jestem zdecydowanym zwolennikiem tego suplementu, głośno wszędzie o nim mówię i mam nadzieję, że dzięki temu pomoże on kolejnym osobom. Przecież każdy z nas zasługuje na godne, ciekawe i zdrowe życie.

5 Odpowiedzi do Tabletki Cardura – opinie po całym opakowaniu

 1. gordo80 pisze:

  Heh, jakbym o sobie czytał.
  Też przez przypadek znalazłem Prostolan i w ogóle nie żałuję, że zaufałem opiniom z internetu. Wielu ludzi podchodzi mega sceptycznie do tego, ale ja uważam, że trzeba zaufać ludziom, którzy się pofatygowali i zostawili swoje opinie o jakimkolwiek środku.
  JA też często to robię i nie zdarzyło mi się, żeby kłamać, więc kompletnie rozumiem 😛

 2. Pavel89 pisze:

  Witam. Lekarz mnie poinformował, że mam podwyższony antygen PSA i zalecił przyjmowanie tych tabletek Cardura. Zastanawiam się jednak czy antygen PSA na poziomie ok 6ng/ml. Czy mam się o co martwić?

  • Baxty pisze:

   Powinieneś być pod stałą kontrolą lekarza. Sprawdź, jak wpłyną na Ciebie przepisanego przez niego leki. Jeżeli nie pomogą to wtedy zastanowiłbym się nad zmianę.
   Nie napisałeś jednak ile masz lat, jednak u młodych mężczyzn powinno być do ok. 4. Masz lekko podwyższony PSA, ale to może być tylko zapalenie prostaty, niekoniecznie od razu rak.

 3. Lucyek pisze:

  Cardura ma ten duży plus, że można go brać nawet przy problemach z nadciśnieniem, co dla mnie jest podwójnie ważne ze względu na problemy z serduchem.

  • mariusz w. pisze:

   Witam.
   Z tego samego powodu mój lekarz zdecydował się na wdrożenie tych tabletek Cardura. Ale mimo, że moje zapalenie prostaty było łagodne, to Cardura mi nie pomógł, musieliśmy pójść w stronę naturalnych preparatów. Zacząłem kurację od witaminy B17, która jest w pestkach moreli, a a czasem jednak sięgnąłem po inne, ekstrakty.
   Nie bójcie się naturalnych preparatów. Jeżeli nie ma potrzeby stosowania antybiotyków i wasz lekarz się na to zgodzi to jak najbardziej naturalne wyciągi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − = four