Brałem tabletki Prostenal. Opinie po nieudanej kuracji

Ponad rok temu mój organizm zaczął wariować i nie wiedziałem, co się dzieje. Chciałem iść do lekarza, ale okropnie się wstydziłem. Szukałem informacji w internecie, co może być przyczyną moich dolegliwości: cały czas odczuwałem parcie na pęcherz i nie mogłem całkowicie się wypróżnić. Było to dla mnie bardzo uciążliwe, szczególnie, że mój zawód wymaga częstych i długich podróży po całej Polsce. Zatrzymywanie się na każdej stacji benzynowej nie dość, że było straszną stratą czasu, to było dla mnie czasem kłopotliwe ze względu na obecność drugiego pasażera. Nie chciałem nikomu się z niczego tłumaczyć, ale tak częste wizyty w toalecie na pewno wzbudzały podejrzenia otoczenia.

Opinie o tabletkach Prostenal zachęciły mnie do kupna

W końcu zrozumiałem, że być może moje objawy to początek problemów z prostatą. Kiedy zdałem sobie z tego sprawę, nie mogłem uwierzyć, że mnie to spotkało. Przecież mam dopiero niecałe 40 lat, wszyscy zawsze twierdzili, że to problem starszych osób. Postanowiłem szybko wyleczyć się z tego częstego biegania do toalety i kupiłem tabletki Prostenal. Wydawało mi się, że wszystko już minęło i mogę przestać zaprzątać sobie tym myśli. Jak bardzo byłem w błędzie okazało się dopiero po czasie, kiedy pojawiło się nietrzymanie moczu, a oddawaniu moczu zaczął towarzyszyć ból i pieczenie. Zastanawiałem się czy to nie jakaś inna, nowa choroba, może zakażenie. Zacząłem próbować już prawie wszystkiego, co mogło mi pomóc pozbyć się tych objawów. Sięgałem i po środki medycyny alternatywnej, ziółka, leki polecane przez internet i w telewizji…

Poszedłem do lekarza i jak się okazało, Prostenal tylko załagodził symptomy choroby, ale nie wyleczył jej. Gdybym brał leki przez cały czas, być może nie czułbym nieprzyjemnych dolegliwości, ale prostata nadal nie byłaby wyleczona.

Musiałem więc znaleźć jakieś zupełnie inne rozwiązanie, które w końcu by mi pomogły.

Postanowiłem zaryzykować ostatni raz z Prostolan

prostolan opinie

Lekarz przepisał mi Prostolan, który miał pomóc zwalczyć problem całkowicie. A jeszcze przed tym polecił, żebym zapisał się na badania, które wykluczą ewentualne uczulenie na składniki tabletek i potwierdzą, że to prostata, choć raczej nie było co do tego wątpliwości.

Kupiłem opakowanie kapsułek Prostolan ze strony https://prostolan.pl/ i po miesiącu zniknęły wszystkie towarzyszące mi wcześniej nieprzyjemne objawy. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony, myślałem, że to znów tylko chwilowa ulga w bólu, ale po wizycie kontrolnej okazało się, że wszystko wróciło do normy i mogę wrócić do normalnego życia.

Jakie efekty uzyskałem dzięki tym kapsułkom?

Prostolan pomógł mi wyleczyć poważne problemy z prostatą, więc na pewno poradzi sobie także z lżejszymi dolegliwościami, dlatego z całego serca polecam go wszystkim, którzy tak jak ja, od tylu lat szukają skutecznego leku. Ale także polecam go tym, którzy nie chcą szukać i testować, a od razu działać i zwalczać prostatę.

Odzyskałem energię do życia i w końcu moje podróże służbowe przebiegają w atmosferze komfortu. Nie muszę się więcej stresować nietrzymaniem moczu. Czuję się tak, jakby moje życie odwróciło się o 180 stopni i doceniam teraz każdy dzień, jaki mogę przeżyć bez bólu i dyskomfortu, który towarzyszył mi przez tyle czasu.

Nie ma nic lepszego niż Prostolan.

7 Odpowiedzi do Brałem tabletki Prostenal. Opinie po nieudanej kuracji

 1. mr. Carol pisze:

  Witam. Czy ktoś zażywał Prostenal na stwierdzone problemy z prostatą?

  • felippe pisze:

   Zawsze Prostenal traktowałem, jako suplement, który będzie zapobiegał złym wynikom prostaty. Nie znam go od strony leczniczej, ale od bardziej zapobiegawczej. Jako jednak swoista osłona prostaty chroniąca przed różnym czynnikami zewnętrznymi, sprawdzi się bardzo dobrze, jednak nie ma co pokładać w nim nadziei na zmniejszenie bardzo powiększonego gruczołu krokowego.

   • mr. Caro pisze:

    Prostenal jest całkiem drogim preparatem, a tabletek w środku jednak nie jest wygórowana ilość. Jeszcze jak mówisz, że tylko zapobiega a nie leczy… Naprawdę nie wiem, czy to się opłaca.

 2. Malinowski Z. pisze:

  Żadnemu facetowi nie życzę problemów z prostatą, ale przychodzi pewien wiek, w którym żaden mężczyzna się nie uchroni przed nieprzyjemnymi dolegliwościami. Jako, ze mnie też to dopadło, to …trochę za późno, ale lepiej niż wcale… postanowiłem kupić sobie coś do łykania. Stwierdziłem, że innego sposobu wspomagania prostaty nie ma, a że tabletki są stosunkowo wygodne i mało problematyczne to padło właśnie na nie. Miałem na początku 2 opakowania tabletek normalnie z apteki, ale jakby… ani moje wyniki, ani komfort życia mi się nie poprawiłem, dlatego nie czekałem dłużej na cud, po prostu zmieniałem preparaty, które zwyczajnie nie działały. Prostolan był w zasadzie moim ostatnim wyborem, jego nazwę zresztą chyba najbardziej zapamiętałem. Rekomenduję każdemu, kto czuje, że coraz częściej chodzi do toalety i że coś z tą prostatą jednak może być nie tak, jak powinno. Wierzcie mi lub nie, ale w wieku 45 lat można jeszcze cieszyć się dobry zdrowie i życiem. Tylko trzeba wszystko monitorować.

  • mozarto_amadeo pisze:

   Ale to gdzie kupiłeś te tabletki skoro nie ma ich w aptece? Nie ukrywam też, że jesteś którąś z kolei osobą, która pozytywnie wypowiada się na temat tych tabletek, dlatego już od jakiegoś czasu poluje. Dlatego nie pisz mi, żebym dobrze “szukał” tabletek w aptekach, bo wiem, że ich tam nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × = twenty five