Anurex – opinie zawodowego kierowcy

Witam, jestem 52 letnim kierowcą tira i od kilku miesięcy borykam się z problemem hemoroidów. Na początku próbowałem domowych sposobów, czyli dieta z odpowiednią higieną, luźniejsze ubrania. Po pewnym czasie, poszukałem na internecie jakichkolwiek preparatów na hemoroidy i tak trafiłem na Anurex. Recenzje miał podzielone. Jedni twierdzili, że pomaga, inni twierdzili, że pic na wodę. Cena również nie najgorsza, dlatego postanowiłem spróbować.

Opinie zachęciły mnie do Anurex

anurex

Sposób użycia jest prosty, wystarczy włożyć wkładkę Anurex do zamrażalnika, aby posiadała odpowiednią temperaturę. Po około 2 godzinach należy wsunąć wkładkę “w miejsce gdzie boli” i potrzymać tak kilka minut. Jedno co można powiedzieć to rzeczywiście koi ból. Niestety ból ustępuje na kilka godzin i wraca z podwójną siłą!! Stosowałem preparat przez 2 tygodnie. W ciągu tych dwóch tygodni, zawsze ból ustępował, ale zawsze też wracał. Kupiłem nawet specjalną lodówkę przenośną, żeby jakoś w pracy ten lek stosować. Podsumowując anurex, pomaga, ale tylko chwilowo. Wciąż się balem, że nie pozbędę się mojego problemu i zostanie mi tylko i wyłącznie operacja wycięcia.

Pocieszałem się, że moje hemoroidy nie krwawiły, ale wstyd mi było iść z tym do lekarza, postanowiłem szukać dalej w internecie. Znalazłem kolejne domowe sposoby. Jednymi z nich było tzw. nasiadówki i ciepłe kąpiele. Ciepłe kąpiele odrzuciłem od razu, bo to po prostu paliło, a nie koiło ból. Nasiadówki robiłem z połączenia letniej wody i rumianku. Niestety tak jak w przypadku Anurexu. Nawet przez pewien czas łączyłem te metody preparatu i nasiadówek, ale ból zawsze wracał. Zrozpaczony już, zacząłem się powoli nastawiać i przełamywać, że bez wizyty u lekarza się nie obejdzie.

Wtedy natrafiłem na tabletki Prostolan.

prostolan opinie

Opinie czytałem pozytywne, a że wciąż ogarniał mnie strach przed lekarzami, postanowiłem dać jeszcze jedną szansę na lek bez recepty. Tabletki przesłane zostały szybko, co bardzo mnie ucieszyło. Tabletki rozpocząłem brać według opisanego sposobu użycia, zgodnie z opisem. Już po pierwszym tygodniu, zacząłem odczuwać pierwsze symptomy działania! Otóż, po pierwszym tygodniu nie miałem tak wielkich problemów z wypróżnieniem się w ubikacji.

W drugim tygodniu, dalszego stosowania tabletek Prostolan, zauważyłem, że moje hemoroidy tak jakby zaczęły maleć.

Nie wiem do końca, czy to mi się wydawało, ale pewny jestem, że czułem różnicę choćby podczas samej higieny. Ból nie był już tak intensywny jak przed stosowaniem tabletek. W trzecim tygodniu, byłem już pewny, że hemoroidy się zmniejszyły i według mnie to nawet o połowę ! Przestałem się również bać jeść, bo wiadomo jaki ból jest przy wypróżnianiu. Wrócił mi apetyt i pozwoliłem sobie jeść tak jak przed problemami z hemoroidami. Mogę śmiało powiedzieć, że w trzecim tygodniu wróciłem do normalnego trybu życia, jednak całkowicie hemoroidów pozbyłem się już po 5 tygodniu stosowania tabletek! Z czystym sumieniem mogę polecić tabletki Prostolan, dzięki nim mój problem zniknął, a ja nie musiałem trafić na stół operacyjny!